×

Eminem czule o kobiecie swojego życia: „Jestem z niej dumny”

Eminem rzadko udziela wywiadów. Wyjątek zrobił dla Mike’a Tysona. 19 marca wystąpił gościnnie w jego podcaście „Hotboxin” i opowiedział o najważniejszej kobiecie swojego życia, córce Hailie.

Ukochana córka rapera

Życie uczuciowe Eminema obfitowało w dramatyczne zwroty. Raper był dwukrotnie żonaty z tą samą kobietą, poznaną w szkole średniej Kimberley Anne Scott. Po raz pierwszy rozwiedli się w 2001 roku, po 12 latach związku, z których dwa ostatnie spędzili jako małżeństwo. Po drodze była próba samobójcza Kimberley i proces o zniesławienie, jaki wytoczyła mężowi za to, jak ją przedstawił w piosence „Kim”.

Drugi ślub wzięli w styczniu 2006 roku, ale wytrzymali ze sobą niecałe 11 miesięcy. Właśnie Kim muzyk zawdzięcza to, że na świecie pojawiła się jedyna kobieta, którą naprawdę pokochał, córka Hailie Mathers. W rozmowie z Tysonem Eminem pochwalił się dyplomem 24-letniej córki, która właśnie ukończyła studia na wydziale psychologii Michigan State University.

Eminem opowiada o córce

47-letni muzyk czule nazywa córkę jedyną damą swojego serca. W rozmowie z emerytowanym bokserem, wspomniał, co u niej.

Nie ma dzieci, ma chłopaka, dobrze sobie radzi. Ukończyła collage. Z pewnością sprawia, że jestem z niej bardzo dumny.

W życiu Eminema są jeszcze dwie inne ważne osoby: Alaina „Lainey” Scott, dziecko siostry Kimberley Scott, której muzyk poświęcił utwór „Mockingbird” i Whitney Scott, dziecko z poprzedniego związku Kimberley.

Mam siostrzenicę, którą pomogłem wychować. Jest dla mnie jak córka. Ma 26 lat. I drugą, młodszą, która skończyła 17 lat.

Przy okazji, jako ojciec trzech córek, w tym dwóch adoptowanych, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat wychowania. Jak ujawnił, najtrudniej było wychować dzieci w poczuciu skromności i pokory, mimo milionów, jakie przewijały się przez konto muzyka w szczytowym okresie jego kariery.

Ludzie myślą, że szczęście po prostu można kupić. To nieprawda. Musisz być obecny w życiu swoich dzieci, inaczej to nie ma sensu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

before coffee vs after coffee ????

Post udostępniony przez Hailie Jade (@hailiejade)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

☕️

Post udostępniony przez Hailie Jade (@hailiejade)

Źródła: pagesix.com

Może Cię zainteresować