Kategorie GwiazdyNewsyShowbiznesŚwiat

Emily Ratajkowski wywołała burzę w sieci. Podzieliła się kontrowersyjnym zdjęciem

Emily Ratajkowski właśnie pokazała się na zdjęciu z nieogolonymi pachami, przełamując jeden z tematów tabu. W ten sposób modelka przypomina internautom, że kobieta może wyglądać tak jak chce i promuje swój artykuł na temat prawa wyboru dla amerykańskiego „Harpers Bazaar”. Zdjęcie wywołało wiele emocji.

Modelka nie ukrywa, że jest feministką

W ciągu ostatnich kilku lat, dyskusje na temat praw kobiet przybierają na sile. Wiele światowych gwiazd deklaruje przywiązanie do tego istotnego tematu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jedną z nich jest Emily Ratajkowski. Modelka o polskich korzeniach zdecydowanie manifestuje swoje poglądy i otwarcie mówi o sobie, jako o feministce.

Emily Ratajkowski
Instagram

Emily Ratajkowski z nieogolonymi pachami walczy o prawa kobiet

Teraz po raz kolejny zabrała głos w kwestii kobiet i ich prawa do dokonywania wyboru. Zrobiła to w dość kontrowersyjny sposób – na Instagramie opublikowała zdjęcie z nieogolonymi pachami. Do fotografii dołączyła także poruszający opis:

Dajcie kobietom prawo, dobycia tym kim chcą. Napisałam artykuł dla „Harpers Bazaar”, na temat znaczenia prawa kobiet do decydowania o sobie (np. o tym jak się ubiera, co wrzuca do internetu i czy ma ochotę na depilację), bez względu na to, co ukształtowało jej osobowość. Drobie panie, róbcie swoje, cokolwiek by to nie było

Emily Ratajkowski z nieogolonymi pachami 2
Instagram

Fani Emily Ratajkowski są podzieleni co do zdjęcia z nieogolonymi pachami

Owłosienie pod pachami stało się pewnego rodzaju manifestem. W ten sposób nie tylko gwiazdy, ale też zwykłe kobiety pokazują, że nie zgadzają się z mizoginistycznymi wymaganiami wobec kobiet. Spora część internautów była zachwycona, że modelka dołączyła do tego grona, jednak byli też ci, którzy nie kryli obrzydzenia:

Jesteś niesamowita, dziękuje za ten post!

To jest okropne… 🤢🤢🤢

To śmieszne, jak wielu ludzi boi się naturalności. Mężczyźni mogą mieć ekstremalnie owłosione pachy, ale kobiety nie?

Możesz robić co chcesz, ale ja mam prawo powiedzieć, że to obrzydliwe. To media społecznościowe i każdy ma prawo do swojej opinii

Co myślicie o manifeście Emily Ratajkowski?