×

Edyta Górniak została ciocią! Radosna nowina bardzo ją wzruszyła

Edyta Górniak została ciocią po raz drugi. Jej przyrodnia siostra Małgorzata właśnie urodziła synka. Na szczęście przed jego narodzinami zdążyły odbudować swoje relacje.

Konflikt w rodzinie

Minęło 5 lat odkąd Edyta Górniak postanowiła po 10 latach pogodzić się z matką. Ich relacje były napięte od dekady. Piosenkarka podejrzewała matkę o ciche sprzyjanie szantażyście z Opola, będącemu w posiadaniu kompromitujących podobno filmów z jej udziałem.

Od czasu procesu w tej sprawie Edyta nie rozmawiała ani z matką, ani z przyrodnią siostrą. Jednak w obliczu ciężkiej choroby matki, zdecydowała się zapomnieć o dawnych urazach i publicznie pozdrowiła ją z opolskiej sceny. Po koncercie spędziły razem cały dzień, spacerując po rodzinnym mieście Edyty.

Wydawało się, że w takiej sytuacji pojednanie z mieszkającą w Wielkiej Brytanii przyrodnią siostrą, będzie tylko kwestią czasu. Zwłaszcza, gdy Małgorzata urodziła swoje pierwsze dziecko… Jednak fakt, że została ciocią, nie rozczulił Edyty na tyle, by zadzwonić do siostry. Ciągle nie mogła jej zapomnieć tego, że nastawiała matkę przeciwko niej, co podobno miało miejsce nie tylko w dzieciństwie, ale także wtedy gdy obie dorosły.

Edyta Górniak została ciocią

Apogeum konfliktu nastąpiło, gdy Małgorzata przekonała matkę do wyrażenia publicznej gotowości zeznawania na korzyść Dariusza K. podczas jego rozwodu z Edytą. Być może zrobiła to po to, by zemścić się na siostrze za to, że nie poprosiła jej, by została chrzestną Alana.

Narodziny siostrzenicy pięć lat temu nie od razu ociepliły relacje Edyty i Małgorzaty. Z czasem jednak czas zaleczył rany. Do przełomu doszło podczas świąt Bożego Narodzenia w 2017 roku. Przy wigilijnym stole nastąpił świąteczny cud pojednania.

Jak donosi tygodnik Na żywo, siostry są obecnie w tak zażyłych relacjach, że wieść o narodzinach drugiego dziecka Małgorzaty Edyta usłyszała jako jedna z pierwszych.

Natychmiast zadzwoniła do młodej mamy i wzruszona pogratulowała jej ślicznego i zdrowego synka. Z siostrzenicą, która stała się oczkiem w głowie sławnej cioci, bardzo się lubią. Gwiazda jest dumna z tego, że dziewczynka potrafi mówić po polsku i po angielsku, a kiedy bywa w Anglii, zawsze stara się zrobić malutkiej jakiś prezent.

Edyta Górniak nago
Instagram

Źródła: jastrzabpost.pl, jastrzabpost.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować