×

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile. Jej tatuś miał poważny wypadek

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile. Jedna z najbliższych dla piosenkarki osób doznała straszliwego wypadku samochodowego. Tatuś gwiazdy trafił do szpitala i wkrótce będzie musiał przejść wyjątkowo skomplikowaną operację. Szczegóły wydarzeń, którym musi teraz stawić czoła rodzina Górniak przerażają.

Poważny wypadek samochodowy

Jeszcze 2 tygodnie temu Edyta Górniak miała powody do świętowania, gdy otrzymała nominację do Telekamer 2021. Niestety jej radość nie mogła trwać zbyt długo, ponieważ jak wynika z doniesień magazynu Na żywo piosenkarka zupełnie niespodziewanie znalazła się w trudnej sytuacji. Jej ojczym, Zdzisław Jasik, który na co dzień pracuje jako taksówkarz, doznał poważnego wypadku.

Mężczyzna nie jest co prawda biologicznym ojcem piosenkarki, ale Górniak jest z nim bardzo zżyta i nazywa go „tatą”. Z prawdziwym ojcem Edyta miała dość skomplikowaną relację i przez długie lata nie chciała utrzymywać z nim kontaktu. Jan Górniak nigdy nie miał okazji poznać swojego wnuka, Allana. Odszedł w 2007 roku.

Piosenkarce udało się za to stworzyć zdrową relację z nowym mężem matki. Z pewnością wiadomość o jego kłopotach zdrowotnych bardzo dotknęła Edytę Górniak. Do wypadku doszło, gdy Zdzisław Jasik był w pracy. W jego samochód wjechała młoda kobieta. Mężczyzna trafił już do szpitala. Na chwilę obecną lekarze nie są w stanie określić, czy uda mu się powrócić do pełnej sprawności. Prawdopodobnie konieczna będzie operacja.

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile

Przed rozpoczęciem pracy jako taksówkarz, ojczym Edyty Górniak przez wiele lat pracował jako kierowca pogotowia ratunkowego. Miejscowi medycy do dziś o nim pamiętają i dlatego nawet w dobie epidemii może liczyć na ich fachową pomoc.

Edyta Górniak bardzo zaangażowała się w opiekę nad ojcem. Podobnie było w przeszłości, gdy mama piosenkarki trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Anonimowy informator opowiedział magazynowi o szczegółach tamtych wydarzeń:

Rzuciła dla niej pracę jurora w „The Voice Kids”. Nie zważała na to, że traci kontrakt i pieniądze. Mama była ważniejsza. To dla niej stała się najbardziej troskliwą opiekunką.

Piosenkarka planuje osobiście zaopiekować się rodzicami. Gdy jej ojciec opuści szpital po operacji barku, gwiazda zamierza zabrać matkę i ojca do swojego pięknego domu położonego w Tatrach. Zdaniem gwiazdy, pobyt w górskim klimacie będzie bardzo pomocny w procesie rehabilitacji. Górniak chciałaby także, aby jej ojciec skorzystał z usług lokalnego Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować