×

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile. Jej tatuś miał poważny wypadek

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile. Jedna z najbliższych dla piosenkarki osób doznała straszliwego wypadku samochodowego. Tatuś gwiazdy trafił do szpitala i wkrótce będzie musiał przejść wyjątkowo skomplikowaną operację. Szczegóły wydarzeń, którym musi teraz stawić czoła rodzina Górniak przerażają.

Poważny wypadek samochodowy

Jeszcze 2 tygodnie temu Edyta Górniak miała powody do świętowania, gdy otrzymała nominację do Telekamer 2021. Niestety jej radość nie mogła trwać zbyt długo, ponieważ jak wynika z doniesień magazynu Na żywo piosenkarka zupełnie niespodziewanie znalazła się w trudnej sytuacji. Jej ojczym, Zdzisław Jasik, który na co dzień pracuje jako taksówkarz, doznał poważnego wypadku.

Mężczyzna nie jest co prawda biologicznym ojcem piosenkarki, ale Górniak jest z nim bardzo zżyta i nazywa go „tatą”. Z prawdziwym ojcem Edyta miała dość skomplikowaną relację i przez długie lata nie chciała utrzymywać z nim kontaktu. Jan Górniak nigdy nie miał okazji poznać swojego wnuka, Allana. Odszedł w 2007 roku.

Piosenkarce udało się za to stworzyć zdrową relację z nowym mężem matki. Z pewnością wiadomość o jego kłopotach zdrowotnych bardzo dotknęła Edytę Górniak. Do wypadku doszło, gdy Zdzisław Jasik był w pracy. W jego samochód wjechała młoda kobieta. Mężczyzna trafił już do szpitala. Na chwilę obecną lekarze nie są w stanie określić, czy uda mu się powrócić do pełnej sprawności. Prawdopodobnie konieczna będzie operacja.

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile 2
Instagram

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile

Przed rozpoczęciem pracy jako taksówkarz, ojczym Edyty Górniak przez wiele lat pracował jako kierowca pogotowia ratunkowego. Miejscowi medycy do dziś o nim pamiętają i dlatego nawet w dobie epidemii może liczyć na ich fachową pomoc.

Edyta Górniak bardzo zaangażowała się w opiekę nad ojcem. Podobnie było w przeszłości, gdy mama piosenkarki trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Anonimowy informator opowiedział magazynowi o szczegółach tamtych wydarzeń:

Rzuciła dla niej pracę jurora w „The Voice Kids”. Nie zważała na to, że traci kontrakt i pieniądze. Mama była ważniejsza. To dla niej stała się najbardziej troskliwą opiekunką.

Piosenkarka planuje osobiście zaopiekować się rodzicami. Gdy jej ojciec opuści szpital po operacji barku, gwiazda zamierza zabrać matkę i ojca do swojego pięknego domu położonego w Tatrach. Zdaniem gwiazdy, pobyt w górskim klimacie będzie bardzo pomocny w procesie rehabilitacji. Górniak chciałaby także, aby jej ojciec skorzystał z usług lokalnego Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego.

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile 3
Instagram

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować