×

Edyta Górniak nominowana do Telekamer 2021. Internauci się temu sprzeciwiają!

Edyta Górniak nominowana do Telekamer 2021. Jednak ta decyzja nie spodobała się sporej części internautów. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Dlaczego Polacy nie chcą, aby celebrytka otrzymała nagrodę?

Mocne wypowiedzi

W trakcie epidemii koronawirusa Edyta Górniak zasłynęła z dość mocnych wypowiedzi, w których krytykowała panującą dezinformację oraz ryzykowne szczepienia. Za swoje śmiałe słowa spotkało ją wiele nieprzyjemności zarówno ze strony kolegów z show biznesu, jak i polityków. W pewnym momencie dla własnego zdrowia psychicznego, Edyta Górniak usunęła się w cień. Zaprzestała komentowania wydarzeń, które mają miejsce w związku z epidemią COVID-19.

Niestety pandemia odcisnęła swoje piętno także na finansach gwiazdy. Do tej pory Edyta Górniak co roku mogła liczyć na spore wpływy z występów sylwestrowych. W tym roku jednak ze względu na brak satysfakcjonujących finansowo ofert, piosenkarka nie pojawi się na żadnym koncercie sylwestrowym. Przypomnijmy, że w zeszłym roku za występ na Sylwestrze TVN celebrytka zainkasowała aż 130 tys. złotych! Niestety w tym roku żadna stacja nie zaoferowała Edycie równie wysokiej stawki.

Edyta Górniak nominowana do Telekamer 2021

Edyta Górniak została jednak nominowana do Telekamer 2021 w kategorii JUROR. Niestety gwiazda nie ma powodów do radości, ponieważ większość internautów stwierdziła, że jest rozczarowana taką decyzją jury. W komentarzach możemy przeczytać:

Dziwne nominacje w kategorii Juror. Pani Górniak, a nie M. Szpak, serio? Najbardziej lubiany i merytoryczny trener, który w cuglach wygrał The VOP, niezauważony. Za to jest trenerka od najbardziej nieracjonalnych decyzji… Nominacje z wiadomego klucza, ot takich czasów doczekaliśmy. Deja vu z czasów słusznie minionych.

Niektórzy sugerowali, że to Michał Szpak powinien otrzymać nominację. Pojawiały się także oskarżenia o to, że nominacja Edyty Górniak ma charakter polityczny.

Górniak, serio? Jej decyzje i odloty przejdą do niechlubnych sukcesów ostatniej edycji voica.

Trudno uwierzyć, aby polityka mogła mieć wpływ na nominację Edyty Górniak do Telekamer tym bardziej, że poglądy gwiazdy dotyczące pandemii są całkowicie odmienne od tych, promowanych w rządowych kanałach komunikacji.

Fotografie: Imgur.com (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij