×

Górniak skomentowała zwycięstwo Roksany na Eurowizji. Widać, że 13-latka jest jej bliska

Ten występ zapisze się w artystycznej historii Polski grubymi literami. 13-letnia Roksana Węgiel z Polski, a dokładniej z Jasła, wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci z utworem „Anyone I Want To Be”. Zdolna nastolatka podbiła serca ponad 15-tysięcznej publiczności w Mińsku i oczarowała miliony zasiadających przed telewizorami widzów. Na scenie wystąpili reprezentanci dwudziestu krajów.

Występ w programie

Przypomnijmy, że 13-letnia Roksana jest zwyciężczynią pierwszej edycji „The Voice Kids”, gdzie zrobiła prawdziwą furorę i zyskała sobie tysiące fanów. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc trenerki, Edyty Górniak, która nie pozostała obojętna na historyczne zwycięstwo swojej byłej podopiecznej na Eurowizji Junior 2018. Gwiazda pogratulowała młodej artystce na Instagramie, gdzie zostawiła komentarz pod jednym z jej postów.

Słońce, Słońce, Moje Słońce. Wiedziałam! – napisała Edyta Górniak

Piosenkarka na tym jednak nie poprzestała. Dodała na swoim Instagramie także wspólne zdjęcie z Roksaną Węgiel.

Węglowi zawsze blisko do górnika – czytamy w opisie do fotografii

Instagram/Edyta Górniak

Historyczne zwycięstwo

Warto zanzaczyć, że Roksana Węgiel jest pierwszą Polką w historii, która wygrała Konkurs Piosenki Eurowisji dla Dzieci. Do tej pory największym osiągnięciem było 8. miejsce, które rok temu zajęła Alicja Rege z utworem pt. „Mój Dom”.

Przypomnijmy sobie raz jeszcze występ Roksany

Może Cię zainteresować

zamknij