×

Komik Heather McDonald upadła podczas występu. Doznała urazu głowy [WIDEO]

To wyglądało naprawdę groźnie i mogło skończyć się tragicznie! Komik Heather McDonald upadła na scenę podczas występu w Arizonie, co widać na nagraniu. Wypadek skończył się urazem głowy. Co było przyczyną upadku i w jakim stanie jest McDonald?

Komik Heather McDonald upadła podczas występu

Heather Ann McDonald jest amerykańską aktorką, komikiem i autorką. Gwiazda dała się poznać światu z występów na E! seria Chelsea.

Dziś McDonald ma za sobą trudne chwile, które miały miejsce podczas występu w Tempe w Arizonie, gdzie rozbawiała publiczność.

Jestem zaszczepiona, podwójnie zaszczepiona, wzmocniona … i zaszczepiona na grypę, i będę szczera…zaszczepiona na półpasiec też! I wciąż mam okres! Cooo? Tak! Podróżuję! Byłam w Meksyku dwa razy! Występuję, spotykam się z ludźmi i nie dostałam COVID! Jezus kocha mnie najbardziej! Miło… Miło…

– mówiła podczas występu Heather.

Niemal natychmiast po wypowiedzeniu tych słów, blisko 3 minuty od rozpoczęcia swojego występu, McDonald z impetem upadła na scenę. Nie był to zaplanowany żart, jak początkowo sądziła widownia, co można wywnioskować po reakcji, a niebezpieczny wypadek. Wypadek, w wyniku którego komik uderzyła głową o podłogę. Była przytomna, ale nie była w stanie się podnieść. Na szczęście na widowni byli sanitariusz i pielęgniarka, którzy zareagowali i udzielili pierwszej pomocy, gdy tylko zorientowali się, że upadek nie był częścią zaplanowanego scenariusza.

Heather Mcdonald upadła podczas występu
Youtube

Oświadczenie Heather

W związku z nieszczęśliwym upadkiem, na facebookowym profilu gwiazdy pojawiło oświadczenie. Dowiadujemy się z niego, że Heather nie piła alkoholu przed ani w trakcie występu. Po wypadku McDonald została przetransportowana do miejscowego szpitala. Badania wykazały, że w wyniku upadku doznała pęknięcia czaszki. Nie stwierdzono natomiast żadnych problemów zdrowotnych, które mogłyby wskazywać na przyczynę nieszczęśliwego zdarzenia. W oświadczeniu poinformowano również, że około 3 tygodnie temu Heather przyjęła dawkę przypominającą szczepienia przeciwko COVID-19. Została także przebadana pod kątem obecności wirusa. Wynik testu był negatywny.

Bałam się diagnozy. Nie mam COVID-19 i nic mi nie jest, ale musiałam przełożyć moje kolejne występy. Przepraszam. Ze mną wszystko w porządku i nie jestem w ciąży

– powiedziała w krótkim nagraniu ze szpitala McDonald.

Heather pamięta, że podczas występu miała lekkie zawroty głowy, ale myślała, że to przejściowe, dlatego postanowiła dokończyć show. Nagle zrobiło jej się ciemno przed oczami i upadła. Jak przyznała, nigdy wcześniej nie zdarzyło jej się nic podobnego.

Jak czuje się dziś Heather? Ostatnie nagranie, które zamieściła w mediach społecznościowych, jest na to pytanie najlepszą odpowiedzią. Nic dodać, nić ująć.

Nagranie z upadku zamieszczamy poniżej. To musiało boleć…

Źródła: www.today.com, www.youtube.com
Fotografie: www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij