×

Pocałunek mężczyzn podczas Eurowizji 2022. Gest zaszokował widzów TVP

Pocałunek mężczyzn podczas Eurowizji 2022. W czasie drugiego półfinału wystąpił Achille Lauro z San Marino. Wokalista pochodzący z Werony pocałował przed obiektywami i na oczach widzów swojego kolegę z zespołu. Ich gest z pewnością zaskoczył wiele osób. I władze TVP… Prawicowa telewizja musiała wszystko pokazać.

Pocałunek mężczyzn podczas Eurowizji 2022

Reprezentantem San Marino w czasie półfinałów do Eurowizji 2022 w Turynie był Achille Lauro. Kontrowersyjny muzyk pochodzący z Werony wystąpił z piosenką „Stripper”. Jego występ był bardzo śmiały, tak jak i strój. Wokalista nie szczędził widzom odważnych gestów. W pewnej chwili jednak całkowicie ich zaskoczył.

Podszedł bowiem do swojego gitarzysty, najpierw wijąc się wokół niego, następnie go obejmując, a później całując w usta. Gest muzyka musiała wyemitować prawicowa TVP. Wiele osób twierdzi, że musiało to być bardzo nie na rękę władzom stacji. W końcu nie było to zgodne z ich narracją. Jednak nikt nie miał na to wpływu – przypomnijmy, że transmisja jest taka sama dla wszystkich krajów.

Warto dodać też, że po tym geście wskoczył na mechanicznego byka i zaczął go ujeżdżać. Oczywiście wykonując przy tym sugestywne ruchy.

Jeśli nie widzieliście występu Achille Lauro, możecie obejrzeć go poniżej:

Kim właściwie jest Achille Lauro?

Achille Lauro jest muzykiem słynącym z bardzo kontrowersyjnych i odważnych kreacji. Ma 31 lat i pochodzi z Włoch. Wokalista znany jest z takich utworów jak „Me Ne Frego” czy „Domenica”. Wielokrotnie występował w Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo.

Przypomnijmy, że to jego zwycięzca wyjeżdża tradycyjnie na Eurowizję. Mimo to, nigdy go nie wygrał. Dlatego też spróbował swoich sił w San Marino i udało się! Wiadomo, że Achille Lauro już w czasie prób swojego występu w Turynie podkreślał, że na pewno da prawdziwe show.

Dążę do tego, by przedstawić to, co mam na myśli i co piosenka znaczy dla mnie.

Dodajmy, że to, co przedstawi podczas konkursu Eurowizji w stolicy Piemontu, nazwał też „manifestem wolności”.

Źródła: rozrywka.radiozet.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij