×

Edyta Górniak ma nowego chłopaka. Jest od niej młodszy aż o 12 lat

Niejednokrotnie mówiło się już o tym, że Edyta Górniak nie ma szczęścia do mężczyzn, a przynajmniej tych urodzonych w Polsce o czym świadczyć mogą historie byłych związków diwy. Taka kolej rzeczy doprowadziła do tego, że piosenkarka dwa lata temu postanowiła przeprowadzić się do Los Angeles, gdzie miała poczuć się lepiej, rozwinąć się wokalnie, a przede wszystkim znaleźć swoją drugą połówkę, z którą mogłaby spędzić resztę życia. Dziś już wiadomo, że tego ostatniego celu nie udało jej się tam zrealizować… przynajmniej w USA.

Historia związków diwy

Edyta nie miała szczęścia do płci przeciwnej, a przynajmniej nie na dłuższą metę. Z kim spotykała się polska diwa? Wśród wybranków wokalistki znalazł się m.in. Dariusz Kordek, z którym była ponoć zaręczona, jednak ich związek nie wytrzymał próby czasu. Partnerem Edyty był również Piotr Kraśko. Powód ich rozłąki do dziś nie jest jednak wielu osobom znany. Wiadomo natomiast, że wciąż utrzymują relacje koleżeńskie. Później serce diwy zabiło mocniej do Roberta Kozyry. Rozstali się niedługo potem, bo stało się to zaledwie rok od momentu poznania. Kolejnym partnerem Edyty był Dariusz, z którym diwa doczekała się syna, Allana, i wspólnego ślubu. I choć wydawać by się mogło, że w końcu wszystko jest na dobrej drodze do wspólnego, szczęśliwego życia, ich szczęście nie trwało niestety długo. Niecałe pięć lat później Edyta i Dariusz rozwiedli się, a pozew rozwodowy złożyła piosenkarka. Wśród głośniejszych związków diwy był jeszcze związek Piotrem Schrammem i… amerykańskim aktorem Williamem. Relacja ta przetrwała natomiast próby czasu i odległości, jaka dzieliła partnerów.

Edyta Górniak ma nowego chłopaka?

Przebywająca w USA Edyta Górniak tęskni za Polską i jak już wiadomo, szuka apartamentu w Warszawie, gdzie mogłaby „zamieszkać na dłużej”. Wszystko jednak wskazuje na to, że to nie tylko tęsknota za ojczyzną ściąga ją do naszego kraju. Jak donosi fakt.pl, 46-letnia wokalistka spotyka się ze znacznie młodszym od siebie… kierowcą rajdowym, 34-letnim Mateuszem Zalewskim. 

Instagram

Młodszy o ponad 10 lat mężczyzna zdążył już nawet zaprzyjaźnić się z synem Edyty.

Mateusz natychmiast uwiódł Edytę swoją czułością. Od razu też polubił go jej syn. Jest tak szczęśliwa, że mogłaby przenosić góry – donosi źródło Faktu

Sympatia diwy oprócz zamiłowań do sportów rajdowych jest również właścicielem hotelu w Łodzi, który ma się ponoć bardzo dobrze. Nic nie wskazuje więc na to, aby chciał się wypromować na jej popularności, ponieważ sprawy związane z show-biznesem w ogóle go nie interesują.

Edyta cieszy się, że Mateusz widzi w niej kobietę, a nie piosenkarkę, przy której można zabłysnąć – zdradza znajomy piosenkarki.

Instagram

Do myślenia daje również komentarz Górniak, który zamieściła pod jednym ze zdjęć Mateusza.

Szczęście moje – czytamy pod fotografią

Czyżby Edyta znalazła w końcu swoją miłość?

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć, aby wszystko ułożyło się między nimi jak najlepiej!

Może Cię zainteresować

zamknij