×

9-latek zostawia policjantowi notatkę. Gdy mężczyzna ją czyta wie, że zapamięta ten dzień na długo

To był dzień, jak każdy inny. Policjant Eddie Benitez poszedł do mieszczącej się na Florydzie restauracji, gdzie zazwyczaj je śniadania. Nie spodziewał się, że siedzący tuż obok mały chłopiec będzie miał dla niego tak cenną informację.

9-letni Noah był bardzo nieśmiały chłopcem – niewiele mówił i wstydził się ludzi, jednak tego dnia wpadł na genialny pomysł. Pieniędzmi, które dostał na swoje urodziny postanowił zapłacić za śniadanie policjanta, a na otrzymanym rachunku napisał wiadomość, którą następnie położył na stoliku przy którym siedział oficer.

Kiedy wiadomość dotarła do Eddiego, natychmiast zerwał się z fotela i udał się w kierunku chłopca i jego mamy. Na kartce było napisane:

Chcę być taki, jak Ty kiedy dorosnę. Dziękuję za Twoją służbę.

© Facebook/LakelandPD

Oficer podziękował chłopcu i zrobił sobie z nim zdjęcie.

To była piękna chwila. Zrozumiałem po co budzę się każdego ranka, zakładam mundur i robię to, co robię. Wiem, że jestem wzorem do naśladowania dla wielu młodych chłopaków – wyznał oficer Benitez.

Noah od zawsze marzył, aby zostać policjantem.

Chcę uczynić świat lepszym i łapać złych ludzi – powiedział w wywiadzie dla Inside Edition.

Nie tylko oficer, ale również jego współpracownicy byli pod ogromnym wrażeniem miłego gestu chłopca, czego dowodem jest umieszczone na profilu departamentu policji w Lakeland zdjęcie.

9-latek mógł przeznaczyć urodzinowe pieniądze na słodycze lub jakąkolwiek inną przyjemność. Sposób, w jaki je wydał jest godny podziwu. Jeśli również Ciebie zaskoczył swoim zachowaniem, udostępnij tę historię dalej.

Może Cię zainteresować

zamknij