×

Ed Sheeran odwiedził Polskę w tajemnicy przed fanami. Najnowsze zdjęcia to potwierdzają

Nie od dziś wiadomo, że Ed Sheeran ma sentyment do Polski. Udowodnił to chociażby w sierpniu, kiedy to miał okazję wystąpić przed naszą publicznością. To wtedy gwiazdor w finale koncertu pojawił się przed słuchaczami w koszulce z godłem Polski na piersi pokazując tym samym, że naprawdę kocha nasz kraj. Teraz pokazał to po raz kolejny, bowiem na podstawie zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych internauci odkryli, że gwiazdor ponownie był w Polsce. Wiedzieliście o tym?!

Zdjęcia, które zdradziły wszystko

W ostatnim czasie na profilu Sheerana pojawiły się fotografie, które jak się później okazało, zostały zrobione… na Dolnym Śląsku! Gwiazdor pozował m.in. na tle Zamku Czocha w miejscowości Sucha niedaleko granicy z Czechami. Artyście towarzyszył jego fotograf i jednocześnie bliski przyjaciel, Zakary Walters, który robił zapierające dech w piersiach zdjęcia, pokazując jednocześnie polską, złotą jesień.

Sheeran wspólnie ze swoim fotografem wszedł także wieżę pięknego zamku, gdzie zrobili przepiękne zdjęcie. Zobaczcie sami!

Co Ed Sheeran robił w Polsce?

Wszystko wskazuje na to, że 27-letni gwiazdor przyjechał do naszego kraju odpocząć, nieco pozwiedzać i zasmakować naszych krajowych produktów. W tym celu odwiedził chociażby Stary Kleparz w Krakowie – najstarszy działający krakowski targ – gdzie otrzymał lokalne wino.

Niedosyt polskich fanów

Choć tajemnicza wizyta Eda Sheerana w Polsce mile zaskoczyła polskich fanów, nie brakuje też takich, którzy żałują, że nie wykorzystali okazji do spotkania ze swoim idolem. Inni z kolei są bardzo zaintrygowani wyborem miejsca na jesienne wakacje gwiazdy. Zastanawiają się, czy wizyta artysty związana jest z planowaniem kolejnego koncertu w naszym kraju.

Myślicie, że jest na to szansa i już w niedalekiej przyszłości będziemy mieli okazję usłyszeć Eda Sheerana na polskiej scenie ponownie?

Może Cię zainteresować

zamknij