×

Nawet nie wiesz, jak ogromne znaczenie ma dzień tygodnia, w którym się urodziłeś

Zastanawialiście się kiedyś, czy dzień tygodnia, w którym przyszliśmy na świat, ma znaczenie? Okazuje się, że tak! Według portalu onet.pl to właśnie ten czynnik w dużej mierze kształtuje nasz charakter! Sprawdźcie, jakie cechy nadają poszczególne dni tygodnia.

Poniedziałek

Osoby, które urodziły się w poniedziałek, są: uważne, pełne zrozumienia, otwarte, wrażliwe, wyrozumiałe, łatwo wpadają w gniew. Przejmują emocje i frustrację innych, są bardzo czułe i empatyczne. Takie osoby to głównie marzyciele. Ponadto, ludzie urodzeni w poniedziałek są dobrymi słuchaczami, wpływają pozytywnie na ludzi, uspokajają emocje. Uwaga! Bywają jednak depresyjni.

Wtorek

Osoby urodzone we wtorek są dumne, mają poczucie sprawiedliwości. Główne cechy to żywiołowość, energiczność, spontaniczność, uczciwość, szczerość. Mają dobre serce i bardzo szybko wpadają w sidła miłości. Są stałe w uczuciach. Doceniają grę fair, osiągają to, czego pragną. Trudno im przyjąć porażkę. Odważne, czasem lekkomyślne. To, co ich wyróżnia to niepohamowany entuzjazm.

Środa

Praktyczni, racjonalni, myślą logicznie, mają żyłkę do prowadzenia interesów. Urodzeni szefowie, lubią zarządzać zespołem. Mają bardzo dobrą podzielność uwagi. Są to osoby wielozadaniowe, które bez problemu będą umiały się na nich skupić. Nie boją się wszechobecnego chaosu, są bardzo uważne. Stawiają sobie tylko realne cele.

Czwartek

Czwartkowe osoby charakteryzują się pogodą ducha, optymizmem i wszechobecnym szczęściem. Ludzie urodzeni w czwartek mają wielki szacunek do natury, są sprawiedliwi i otwarci na innych. Ich główną cechą jest silna moralność. Potrafią być bardzo gwałtowni, jednak nie są niezdecydowani. Szczerzy do bólu, bezkompromisowi, prostolinijni. Nienawidzą oszustów i kombinatorów.

Piątek

Osoby piątkowe potrafią przekonywać do swoich racji. Są obdarzone szczęśliwą ręką tzn., że wszystko za co się wezmą z reguły im wychodzi. Cechuje ich harmonia i równowaga. Kolejną zaletą jest ich naturalny urok i wdzięk. W życiu kierują się miłością. Akceptują rzeczywistość taką, jaką jest.

Sobota

Obowiązkowe i pracowite, wytrwałe i silne. Osoby urodzone w sobotę często skupiają się na sprawach doczesnych. Dużo myślą, jednak sferę marzeń zamieniają w realne działania. Nie brakuje im wytrwałości i wewnętrznej siły. Kreują rzeczywistość tak by wszystko szło po ich myśli. Są bardzo uczciwe.

Niedziela

Osoby niedzielne są bardzo uzdolnione, mają wiele talentów i zdolności, są kreatywne. Cechuje je pogoda ducha, życzliwość, pozytywne nastawienie do ludzi. Silne psychicznie, hojne sprawiedliwe. Brak w nich zawiści, nie są skąpe. Bezinteresowne, lojalne, chętnie pomagają ludziom. Są zmysłowe i cenią sobie uczucia.

Może Cię zainteresować