×

Dzieli się chłopakiem z jego mężem. Cała trójka planuje założenie rodziny i dzieci

Ta kobieta dzieli się chłopakiem z jego mężem! Sztuka kompromisu w związku to ważna i jednocześnie trudna sprawa. Warto wyznaczyć nieprzekraczalne granice, gdyż każdy ma swój limit tolerancji. Jak się jednak okazuje, są i tacy, którzy dla miłości zgodzą się na wszystko…

Dzieli się chłopakiem z jego mężem – jak to się zaczęło?

Ten związek jest dość ekstremalny. Dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Układ trio nazywają kompromisem.

Matt (28) i Chris (38) byli ze sobą osiem lat, para wzięła nawet ślub. Pewnego dnia Chris zaproponował, by nieco ożywić związek i zacząć umawiać się na randki z innymi ludźmi. Matt jednak nie podszedł do pomysłu zbyt entuzjastycznie.

W końcu 28-latek uległ namowom męża. Za pośrednictwem aplikacji randkowej para poznała 28-letnią Cait

Kobieta miała za sobą 5-letni monogamiczny związek. Zaciekawiła ją jednak perspektywa bycia z dwoma mężczyznami i tak oto cała trójka zaczęła się spotykać.

Choć już na tym etapie brzmi to ekscentrycznie, trójkąt okazał się idealnym układem dla wszystkich

Z początku Cait spotykała się z małżeństwem. Dd dwóch lat jednak wszyscy mieszkają razem. Wspólnie planują nawet dzieci.

Chris jest biseksualny, z kolei Matt otwarty jest na propozycje, choć jak sam twierdzi, zdecydowanie woli mężczyzn

Cait jest zadowolona ze swojej sytuacji i z szelmowskim uśmiechem dodaje, że ich życie seksualne jest po prostu nieziemskie.

Obecnie układ sprawdza się doskonale. Cała trójka jest ze sobą związana emocjonalnie

Nie zawsze jednak było łatwo. Matt z początku był bardzo zazdrosny i niechętnie dzielił się mężem z Cait. Chrisowi w tym wszystkim trudno było znaleźć balans.

W końcu cała trójka znalazła idealny układ. Matt poszedł na kompromis i powitał Cait z otwartymi ramionami, co bardzo ucieszyło jego męża

Może Cię zainteresować

zamknij