×

Pokochała i poślubiła mężczyznę o… 55 lat starszego. Teraz starają się o dzidziusia

Niezwykła historia miłości! Para z 55 latami różnicy wieku wzięła ślub i obecnie starają się o dziecko. Nie przejmują się komentarzami innych osób.

Początek znajomości

Młoda kobieta po raz pierwszy spotkała Charlesa i jego żonę Kathy w kościele w 2015 roku, kiedy wszyscy uczęszczali na niedzielne nabożeństwa w rodzinnym mieście Sheridan w stanie Arkansas w USA.

We wrześniu 2017 r. Kathy zmarła nagle na chorobę płuc. Miała 77 lat. Alexis powiedziała, że ​​widziała, jak smutny i samotny stał się Charles – więc zaczęli się spotykać ze sobą i zostali dobrymi przyjaciółmi.

Jak sama wspomina:

Nigdy nie miałam wiele wspólnego z Charlesem, ale pewnego dnia widziałam go siedzącego samotnie w kościele. Płakał. Podeszłam, by go pocieszyć i zaczęliśmy rozmawiać. Potem zaprzyjaźniliśmy się i razem robiliśmy różne rzeczy, po prostu spędzaliśmy wspólnie czas.

Zaczęło sypać iskrami

Początkowo Alexis chciała pomóc Charlesowi i umawiała go z kobietami w podobnym wieku, co on. Jednak nic z tego nie wychodziło.

Po prawie roku od zapoznania się z Charlesem, 24-letnia kobieta zaczęła czuć do niego coś więcej niż tylko sympatię. Nie przeszkadzało jej, że emerytowany dyrektor szkoły był od niej starszy o 55 lat. Alexis nie była pewna, czy starszy mężczyzna czuje to samo.

Jednak w końcu rozmowa zeszła na ten temat i zaczęli się ze sobą spotykać na poważnie. Charles zapałał ogromnym uczuciem do swojej wybranki i już po dwóch miesiącach para została małżeństwem! Teraz starają się o dziecko.

Para z 55 latami różnicy wieku

Ślub odbył się 7 grudnia, a para obecnie zamieszkuje w mieście Sheridan w stanie Arkansas. Pod ich adresem lądowało sporo uwag odnośnie różnicy wieku, jednak się tym nie przejmują.

Alexis niejednokrotnie musiała tłumaczyć, że Charles to jej mąż, a nie dziadek. Obecnie 80-letni mężczyzna wspólnie ze swoją 25-letnią żoną, jest pod opieką lekarzy, którzy chcą pomóc w kwestii płodności Charlesa. Para bowiem bardzo pragnie mieć swojego potomka.

Charles ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa w wieku 48 i 54 lat. Ciekawe, jak zareagowali na nową małżonkę swojego ojca? ?

Źródła: parenting.pl, 7news.com.au, www.ladbible.com, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować