×

Dziecko zepsuło ślub młodej parze? „Właśnie dlatego nie chce dzieci na ślubie”

Dziecko zepsuło ślub młodej parze? Podczas uroczystości, w jednym z najważniejszych jej momentów, gdy mąż i żona wręczali sobie obrączki, rozległ się wrzask. Pod nagraniem, które pojawiło się w sieci, internauci pozostawili wiele krytycznych uwag. Niektórzy przyznają, że właśnie dlatego wolą wyprawić wesele bez dzieci.

Dziecko zepsuło ślub młodej parze?

Zaproszenia na ślub z adnotacją „bez dzieci” dziś nikogo już nie dziwią, ale niektórych nadal oburzają. Są osoby, które rezygnują z pójścia na ślub, na który nie można zabrać dzieci. Ale nie brakuje i tych, którym podoba się pomysł zabawy bez najmłodszych.

Na profilu @weddingvideoguy na TikToku opublikowano nagranie ze ślubu, który odbył się w plenerze. Uroczystość zorganizowano w ogrodzie, korzystając z pięknej pogody. Podczas takich ślubów często dochodzi do zdarzeń, których nie można przewidzieć. Tym razem nie chodziło jednak o kapryśną pogodę czy niestosowne zachowanie sąsiada. Atmosferę nieco zepsuł głośny dziecięcy płacz.

Dziecko zaczęło płakać, gdy młoda para wymieniała się obrączkami. Wrzask skutecznie zagłuszył słowa mężczyzny, który udzielał ślubu.

@weddingvideoguy Go to the link in my bio to make your wedding awesome ☝️#weddingfail #babycrying #weddingceremony #nokidsallowed ♬ Twinkle Twinkle Little Star (feat. Salvatore Marletta) (Flute Version) – Sleeping Baby Songs

Czy warto zapraszać dzieci na ślub?

Choć mężczyzna przewodzący ceremonii próbował rozładować atmosferę, czar prysł. Chyba żadna młoda para nie chciałaby, by tak ważny moment był zagłuszany przez jakiekolwiek krzyki.

Użytkownicy TikToka nie mieli litości, komentując to, co zobaczyli. Niektórzy internauci uważają, że to nagranie jest najlepszym dowodem na to, że nie powinno się zapraszać dzieci na ślub.

W komentarzach czytamy:

Właśnie dlatego nie chce dzieci na moim ślubie

Miałabym żal do rodziców, którzy nie oddalili się z tym dzieckiem

Ten przypadek to kolejny argument za tym, aby organizować wesela bez dzieci

Moment, w którym młoda para wymienia się obrączkami jest szczególnie ważny podczas całej ceremonii. Rodzice płaczącego dziecka powinni mieć tego świadomość

Na moim ślubie zdecydowanie nie będzie dzieci

Po prostu wypadało wziąć dziecko na ręce i się oddalić. Moim zdaniem obecności dzieci na ślubie może przynieść z czasem wiele wyjątkowych wspomnień, ale w tym przypadku rodzice popełnili błąd

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij