×

Nie zauważyła, jak jej 17-miesięczny syn wpadł do basenu. Pod wodą spędził aż pięć minut

Serce tej mamy zatrzymało się na kilka sekund, gdy zobaczyła swojego 17-miesięcznego synka, który nie oddychał po tym, jak wpadł do basenu ogrodowego.

Tanah Zuniga z Fort Worth powiedziała, że była w kuchni w domu i rozmawiała ze swoją siostrą, Karly James, podczas gdy ich dzieci miały spać w pokoju obok… Zuniga powiedziała, że ​​położyła chłopców do snu w sypialni i nie wiedziała, że ​​wstali, otworzyli tylne drzwi i wyszli na ogród.

Maly Elijah i 2-letni Jaelyn wyszli na podwórko

Wideo z monitoringu z domu pokazuje, że Jaelyn wspina się po małej drabinie i wchodzi do basenu. Elijah jest tuż za nim i nagle widać, jak wpada do wody. Znika pod nią!

Dramatyczne nagranie

Jaelyn próbuje złapać kuzyna, ale nie może wydostać go z wody. Maluch wychodzi z basenu i wraca do domu. Zuniga powiedziała, że ​​kiedy ona i siostra zauważyły, że Jaelyn był przemoczony, zapytały go, co się stało. On wskazał na tylne drzwi i powiedział: „Elijah”. Przerażona matka powiedziała, że zanim zadzwoniła pod 911, modliła się gorliwie, bo miała złe przeczucie.

Zobaczyłam, że jest cały niebieski. To mnie przeraziło. Nie było w nim życia… W tym samym czasie modliłam się najmocniej, jak tylko umiałam, bo wiedziałam, że tylko cud boży może to zmienić. I gdy operator odebrał telefon z pogotowia, w tym samym czasie zorientowałam się, że Elijah oddycha. Zanim go wyciągnęłam z wody, był pod nią ponad 5 minut!!!

⭐️????⭐️????So to say God is good is such an understatement after today… today was one of the worst days of my life it was…

Opublikowany przez Tanah K Zunigą Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Dzisiaj był jeden z najgorszych dni w moim życiu, był to jeden z tych dni, które myślisz, że nigdy nie nadejdą i że spotykją wszystkich tylko nie Ciebie. Dzielę się tym postem, abyście Wy także uważali. Wiedziałam, że spali w pokoju, ale wystarczyła chwila nieuwagi, a mogło dojść do tragedii. Obwiniam siebie, a moja siostra siebie… Wiem jedno – trzeba zabezpieczać takie miejsca, nawet jeśli wydaje nam się, że mamy na oku nasze dzieci. Proszę miejcie na uwadze moją historię i nie popełnijcie tego błędu co ja

Prawda jest jedna – jeśli ma się dzieci, oczy trzeba mieć dookoła głowy

Może Cię zainteresować

zamknij