×

Wojtek Szczęsny opublikował wzruszający wpis. Dotyczył jego żony i narodzin syna

Od kilku miesięcy mówiło się, że Marina i Wojciech Szczęsny spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Teraz bramkarz reprezentacji Polski umieścił na swoim Instagramie bardzo wzruszający wpis ogłaszając jednocześnie radosną nowinę. Otóż razem z Mariną w dniu 30.06.2018 oficjalnie zostali rodzicami. Na świat przyszedł synek pary. Znane jest już nawet imię dziecka!

Ogromna radość!

Wojciech Szczęsny nie potrafił ukryć radości, dlatego narodzinami swojego pierwszego dziecka postanowił pochwalić się na Instagramie. We wzruszającym wpisie bramkarz zaznaczył, że chłopiec będzie miał na imię Liam. Docenił również trud porodu swojej wybranki. Ba! Nawał ją nawet bohaterką. Według niego Marina po raz kolejny już udowodniła, że jest „najsilniejszą kobietą na świecie”.

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn – Liam! ?
Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! ❤️ A few days ago we welcomed to the world our beautiful son – Liam! ?

Gratulacje

Z gratulacjami pośpieszyło już mnóstwo fanów kochającej się pary.

Gratulacje niech się zdrowo chowa

Gratulacje! Piekne imie Liam! Moj synek ma kolege o tym imieniu w swojej klasie:)

Ogromne gratulacje! Dzieci urodzone 30 czerwca są wyjatkowe. Wiem co mówię – kiedy rodził się Wasz syn, moja córka – Lissa kończyła 4 lata

Oczywiście podpisujemy się pod wszystkimi gratulacjami i z całego serca kibicujemy w meczu zwanym „rodzicielstwem”.

Może Cię zainteresować

zamknij