×

Małe dziecko bawiło się przy ruchliwej ulicy. Mama nie wiedziała, że grozi mu niebezpieczeństwo

Czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby małe dziecko zniknęło z naszego pola widzenia. Rodzice, opiekunowie czy inne dorosłe osoby powinny mieć więc oczy szeroko otwarte.. Niestety nie zawsze o tym pamiętają. Tak było chociażby w tym przypadku…

Zabawa przy ruchliwej drodze

Sytuacja miała miejsce w Rakowicach Wielkich. Jedna z przejeżdżających kobiet zauważyła bawiące się małe dziecko. Nie byłoby w tym nic przerażającego, gdyby nie fakt, że robiło to błocie, które znajdowało się tuż przy samej jezdni. Jakby tego było mało, znajdowało się tam zupełnie samo!

Cała sytuacja bardzo dotknęła kobietę, która postanowiła odpowiednio zareagować. Kiedy przystanęła, tuż za nią zatrzymały się dwa kolejne samochody. Kierowcy wspólnie postanowili odnaleźć mamę dziecka, która (jak twierdzi) nie wiedziała nic o zniknięciu maleństwa.

Powinno to być zgłoszone na policję. Matka nie zauważyła, że dziecko się oddaliło? Jakby je pilnowała, to by zauważyła. Takiego malucha na sekundę nie zostawia się samego, a tu okazuje się, że kierowcy jeszcze matkę musieli szukać – komentuje jeden ze świadków

Kobieta zarejestrowała nagranie z kamerki samochodowej i przesłała na lwowecki.info. Wideo publikujemy również poniżej mając nadzieję, że ten filmik będzie przestrogą dla innych nieodpowiedzialnych rodziców.

Polecane

Może Cię zainteresować