×

Juszczak i Krawczyk zostali rodzicami! Znamy płeć ich pierwszego dziecka

Mikołaj Krawczyk (38 l.) i Sylwia Juszczak (42 l.) zostali rodzicami. Długo ukrywali, że spodziewają się potomstwa, ale w końcu na świecie pojawiło się ich pierwsze wspólne dziecko!

Potomstwo z poprzednich związków

Krawczyk ma ośmioletnich bliźniaków Michała i Roberta ze związku z aktorką Anetą Zając (37 l.). Z kolei Juszczak z byłym mężem Tomaszem Pągowskim (44 l.) mają dwóch nastoletnich synów – Nataniela (15 l.) i Vincenta (12 l.).

Pierwsze wspólne dziecko

Mikołaj i Sylwia mają wiele powodów do radości, bo niedawno na świat przyszła ich córeczka. Para długo ukrywała, że będą mieli dziecko. Dopiero, gdy ciąża aktorki była zaawansowana i nie można było już ukryć sporego brzuszka, Juszczak pochwaliła się wesołą nowiną na Instagramie.

Mówią, że ciąża po 40-tce jest trudniejsza … ja czuję się świetnie !!! ? – wyznała wtedy Sylwia

Znali się od dawna

Aktorzy poznali się jeszcze na studiach. Później mijali się na planach różnych programów i seriali. Dopiero kilka lat temu pokochali się, a następnie pobrali w 2017 roku.

Znamy się wiele lat, jeszcze ze Szkoły Filmowej w Łodzi. Kiedy spotkaliśmy się na zdjęciach w Polsat Café, ucieszyliśmy się, że znów będziemy razem pracować – opowiadała Juszczak w rozmowie z „Party”

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk nie informowali w mediach społecznościowych o narodzinach córki i jeszcze nie zdradzili, jakie wybrali dla niej imię

Może Cię zainteresować