Gdy kobieta śpi, mąż potajemnie robi to zdjęcie i bez skrupułów udostępnia je z pewnym komentarzem

David Brinkley i jego żona Alora z Oklahoma (USA) prowadzą normalne życie. Są ze sobą szczęśliwi i wychowują piątkę swoich dzieci. Pewnego dnia mężczyzna podsłuchał rozmowę żony z przyjaciółką, podczas której wymieniały się informacjami związanymi z dziećmi i ich edukacją, ale coś innego zwróciło jego uwagę, o czym wcześniej nie słyszał i nie wiedział, jak zareagować.

Chciał powiedzieć jej, co ma w głowie, ale nie wiedział, jak ma to zrobić, dlatego gdy żona spała, zrobił jej zdjęcie, umieścił w sieci i dodał przejmującą treść.

Moja żona jest najlepszą przyjaciółką nie tylko dla mnie. Potrafi rozmawiać ze swoimi koleżankami, a mi czasem udaje się podsłuchać o czy mówią. Usłyszałem, że tamta kobieta zapytała, czy ja nie mam nic przeciwko temu, że nasze dzieci śpią z nami w łóżku. Rozmowa odbywała się ‚na głośniku’, dlatego też słyszałem reakcję drugiej strony. Przyjaciółka Alory powiedziała wtedy, że jej mąż w życiu nie pozwoliłby na coś takiego. To mnie trochę zbiło z tropu i szczerze przyznam, że rozmyślałem o tym przez kilka dni, dlatego chciałem sam przed sobą dojść do tego, jak to się ma do naszej relacji i jak prawdziwy mężczyzna postawiłem sprawę jasno. Czy czasem czuję się jak piąte koło? TAK!

Ale gdy tylko spojrzę na te śpiące ze sobą istoty, od razu zaczynam wszystko rozumieć. Czy jest coś piękniejszego dla rodzica niż przeświadczenie, że jego pociecha czuje się kochana i bezpieczna? A taka na pewno jest w ramionach matki. Rzecz w tym, moim drodzy, że ten etap macierzyństwa nie trwa wieczność i to krótka chwila, w której doświadcza się takich emocji. Nasze kobiety… Nasze bohaterki… Troszczą się o dzieci, które przez dziewięć miesięcy nosiły pod piersią i pragną tego, aby mieć je przy sobie, sprawdzać, czy z nimi wszystko dobrze. Ten okres nie trwa długo, ponieważ dzieci dorastają i zaczynają się wstydzić tego, że mama je tuli. Uważają, że to powód do wstydu. Więc dlaczego my jako mężowie mielibyśmy się złościć, że NASZE dzieci śpią z nami w łóżku? I jak to leżenie z pociechami przez parę lat, ma się do tego, że przed nami całe życie i jeszcze zatęsknimy za tym, gdy nasze dzieci chciały z nami spać. Jestem dumny z tego, że moja żona podjęła taką decyzję i popieram ją. Szanujcie swoje żony jako matki!

Udostępnij

Oczywiście ludzie jak to ludzie, nie potrafili cieszyć się z tego, jakie zdanie na temat macierzyństwa ma David.

Niektórzy zaczęli się doszukiwać w tym wszystkim problemu. Stwierdzili, że to nie jest bezpieczne, aby dorośli spali z tak małymi dziećmi… No cóż, jeszcze nie urodziła się taka osoba, aby wszystkim dogodziła, a najważniejsze jest to, aby w rodzinie panowała miłość, szacunek i zrozumienie.

Mamy nadzieję, że takich mężczyzn jak David jest zdecydowanie więcej! :)

Źródło i fotografie: facebook.com