×

Dziadek wykorzystał własną wnuczkę. Całe zajście nagrał telefonem

Do makabrycznego zdarzenia doszło w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim (województwo opolskie). Dziadek zgwałcił własną wnuczkę. Teraz będzie odpowiadać przed sądem.

Dziadek zgwałcił własną wnuczkę

O całej sprawie informuje Radio ZET. Do Sądu Okręgowego w Opolu trafił akt oskarżenia przeciwko 61-letniemu Ewaldowi G. Straszy mężczyzna usłyszał zarzut zgwałcenia swojej małoletniej wnuczki. W chwili popełnienia przestępstwa dziewczynka miała mniej niż 15 lat.

Jak ustalono, mężczyzna dopuścił się dwóch takich zachowań wobec swojej wnuczki. Miało to miejsce w grudniu 2018 roku. Ponadto jeden z tych aktów nagrał na swój telefon komórkowy. Plik z tym nagraniem przechowywał na cyfrowym nośniku informacji. To również jest przestępstwo.

– powiedział prokurator Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Sprawą zajmie się sąd

Decyzją sądu, 61-letni mężczyzna przebywa w areszcie tymczasowym. Za zarzucane zbrodnie Ewaldowi G. grozi do 15 lat więzienia. Jak dodał Bar:

Oskarżony nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Złożył wyjaśnienia, w których zaprezentował własną linię obrony.

Ostatnio informowaliśmy o tym, że dziadek wykorzystał seksualnie swoją wnuczkę. Do tego makabrycznego czynu doszło w województwie Śląskim. Sąd był jednak łaskawy dla dziadka-pedofila, który regularnie krzywdził dziecko we własnym domu.

Źródła: www.fakt.pl, wiadomosci.radiozet.pl, zyciestolicy.com.pl, radio.opole.pl
Fotografie: Freepik, Pixabay, www.pickpik.com

Może Cię zainteresować

zamknij