×

Dramatyczne kulisy pracy Gosi Godlewskiej. „Pakuje w worek załóżmy 15, 20 osób”

Dramatyczne kulisy pracy Gosi Godlewskiej zdradziła jej siostra. Choć wielu nie mogło w to uwierzyć, jedna z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek pracuje jako pielęgniarka i to w dwóch szpitalach. Jej praca jest szczególnie trudna teraz, w dobie pandemii. Jak twierdzi Esmeralda, „osoby zarażone koronawirusem umierają na jej oczach”.

Dramatyczne kulisy pracy Gosi Godlewskiej

Zasłynęła głównie fatalnym wykonaniem polskiego hymnu, a także nie lepszym wykonaniem kolędy oraz kilku innych kompozycji. Siostry Godlewskie nie były pierwszymi, które próbowały się wybić, prezentując wątpliwy talent muzyczny. Jednak zrobiło się o nich głośno (nomen omen) głównie ze względu na inne walory, niekoniecznie wokalne.

Małgorzata i Esmeralda epatowały nagością i dumnie prezentowały w sieci swoje wdzięki: w tym obfity biust i powiększone usta. Siostry wyróżniały się długimi czarnymi włosami oraz mocnym makijażem. Raczej nie tak wyobrażamy sobie na co dzień pielęgniarki, pracujące na szpitalnych oddziałach.

Wizerunek sióstr Godlewskich nawiązywał raczej do pielęgniarek z filmów dla dorosłych. I chociaż dla wielu było to zaskoczeniem, Małgorzata Godlewska faktycznie pracuje jako pielęgniarka i to w dwóch szpitalach. Celebrytka często ma dyżury, trwające nawet 24 godziny. W związku z jej pracą, kolędowania w minione święta nie było.

W tym roku coviduję z pacjentami i z nimi spędzę całe Święta. Miał być „Rudolf Czerwononosy”, ale wariaci są dziś potrzebni w szpitalach, więc postanowiłam zmienić plany. No bo sami powiedzcie, kto szybciej ode mnie wykończy wirusa?

– pisała w mediach społecznościowych.

„Dziennie pakuje w worek 15, 20 osób”

Esmeralda niedawno postanowiła spróbować swoich sił jako zawodniczka osobliwej federacji PunchDown. Ale jej siostra ani myśli rezygnować z wykonywanego dotychczas zawodu. Mimo sytuacji epidemicznej, Godlewska dzielnie trwa przy chorych i naprawdę ciężko pracuje. Kulisy tej pracy ujawniła jej siostra.

W rozmowie z Michałem Dziedzicem (z Pudelka) Esmeralda zdradziła, że sytuacja w placówkach, w których pracuje Małgorzata, jest dramatyczna.

Gosia ciężko pracuje jako pielęgniarka. Działa w dwóch szpitalach, naprawdę bardzo ciężko pracuje, bo czasem po 24 godziny ma dyżury, gdzie naprawdę ma kontakt z osobami, które są zarażone koronawirusem, które umierają na jej oczach. Dziennie pakuje w worek załóżmy 15, 20 osób

– wyznała Esmeralda Godlewska.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij