×

Zamówił obiad z dostawą do domu. Kurier przywiózł mu same resztki i… liścik

Skandaliczne zachowanie, a może zwyczajna rozpacz? Dostawca zjadł zamówiony przez klienta obiad. Mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy zamiast zamówionych skrzydełek z kurczaka, otrzymał same kości oraz krótką wiadomość.

Dostawca zjadł zamówiony obiad

Mówi się, że nie powinno się drażnić osoby, która przygotowuje dla nas posiłek. A co w sytuacji, gdy to dostawca drażni klienta? Tiktoker znany w Internecie jako Funny Mane Suede zamówił jedzenie z dowozem: obiad w postaci zestawu ze skrzydełkami z kurczaka. To jedna z ulubionych potraw Amerykanów, a tiktoker zamówił ją w popularnej sieci WingStop. Skorzystał przy tym z aplikacji mobilnej.

Jak to zwykle bywa, z każdą minutą oczekiwania na zamówienie, stajemy się coraz bardziej głodni. Tak było również w przypadku tiktokera. Mężczyzna nie mógł doczekać się momentu, w którym otrzyma swoje zamówienie i będzie mógł w końcu rozkoszować się skrzydełkami z kurczaka. Jakież było jego rozczarowanie, gdy otworzył pudełko i musiał się obejść smakiem…

Wiadomość o zaskakującej treści

Zamiast soczystych skrzydełek, mężczyzna otrzymał… same kości. Jak się okazało, to dostawca, który miał zawieźć jedzenie pod wskazany adres, postanowił się poczęstować. Najwyraźniej skrzydełka były bardzo smaczne, ponieważ mężczyzna zjadł wszystko, co znajdowało się w torbie i zapomniał o podzieleniu się z klientem.

Dostawca postanowił napisać kilka słów wyjaśnienia. Rozczarowany klient otrzymał kartkę o takiej treści:

Przepraszam, że zjadłem twoje jedzenie. Jestem spłukany i głodny. Potraktuj to tak, jakbyś zrobił dobry uczynek. Rzucam tę beznadziejną pracę. Bądź błogosławiony.

Gdy tiktoker opisał w sieci to, co mu się przydarzyło, otrzymał różne rady. Niektórzy radzili mu, by domagał się zwrotu pieniędzy, inni — by ukarał dostawcę jedzenia.

Jego głód to nie twój problem

– pisali ci mniej empatyczni internauci.

@thesuedeshow Cmon Now Door Dash Man🤦🏿‍♂️🤬 #fy #fyp #doordash #wingstop #howdidthishappen ♬ original sound – Funny Mane Suede

Mężczyzna zdecydował się na opcję numer jeden: zgłosił sprawę administratorom aplikacji i otrzymał już zwrot pieniędzy. Jak mówi znane przysłowie: „Polak głodny, Polak zły”. Najwyraźniej to samo dotyczy też Amerykanów…

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij