×

Dostała zaproszenie na ślub kuzyna. Oburzył ją zakaz, który znalazła w środku

Czy dostaliście kiedyś zaproszenie ślubne z nietypowymi wymaganiami? Okazuje się, że coraz więcej par decyduje się z góry określić gościom, czego oczekuje, a czego sobie wręcz nie życzy. Zaproszenie na ślub kuzyna z dołączonym zakazem otrzymała jedna z internautek i postanowiła podzielić się tym, co na ten temat myśli…

zaproszenie na ślub kuzyna

Na stronie portalu mumsnet.com ukazał się wpis osoby oburzonej treścią, a raczej zakazem, który znalazł się w zaproszeniu ślubnym otrzymanym przez nią. Busholive, bo tak podpisała się ta pani, nie spodobało się to, że jej kuzyn i przyszła kuzynka mieli specjalną prośbę do wszystkich gości…

Mój kuzyn wkrótce bierze ślub i zaproszenia na tę uroczystość zawierają prośbę, aby goście nie palili papierosów na obszarze kościoła i miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Nie zamierzam w związku z tym wszczynać awantury, po prostu czuję, że to przesada.

Okazuje się, że wielu osobom wcale nie wydało się to dziwne czy oburzające

Wspaniała idea.

Czy to naprawdę konieczne, aby kręcić się dookoła kościoła, wypuszczając dym z fajki?

Skoro ludzie mogą organizować wesela pozbawione dzieci, dlaczego innym nie wolno przygotowywać przyjęć, na których obowiązuje zakaz palenia?

Bardzo dobrze, moja siostra zmarła na raka płuc, pozostawiając troje dzieci.

zaproszenie na ślub kuzyna. Byli jednak i tacy, których również obruszył ten zakaz

Myślę, że powstrzymywanie ludzi od palenia na zewnątrz jest śmieszne.

Nie wiem, dlaczego ludzie zakładają, że niedopałki papierosów będą porzucane na ziemi.

Gdybym wciąż palił, odrzuciłbym zaproszenie z tego powodu – właściwie, nawet jako osoba niepaląca, wciąż czułbym pokusę, aby odrzucić zaproszenie, tylko dlatego, że wkurza mnie, kiedy ludzie wprowadzają zakazy z takiego nieistotnego powodu.

Założę się, że na miejscu będzie pusto

A Wy jaki macie stosunek do takich specjalnych życzeń młodej pary?

Może Cię zainteresować

zamknij