×

Dominika Figurska znów w ciąży. Zdradziła płeć szóstego dziecka

Dominika Figurska jest w ciąży. Tym samym spełnia nie marzenie aktorki, która chętnie deklaruje, że czas, kiedy nie jest w ciąży, uważa za stracony.

W zgodzie z wartościami katolickimi

Dominika Figurska- Chorosińska i jej maż Michał  nie ukrywają, że każde dziecko uważają za dar od Boga, a Dominika nawet wyznała, że czas kiedy nie jest w ciąży, uważa za stracony.

11 lat temu przeżyli poważny kryzys. Dominika wyprowadziła się wówczas z domu i zamieszkała z kochankiem, jednak po pewnym czasie postanowiła wrócić do męża. Potem znów poczuła się źle w małżeństwie i czmychnęła do kochanka, ale ponownie wróciła. Następnie wyjechała z mężem na wakacje, jednak po powrocie doszła do wniosku, że jednak woli kochanka. W międzyczasie zaszła w ciążę. Na szczęście Chorosiński uznał dziecko i od tamtej pory są razem, zaś Dominika postanowiła zostać ekspertką od moralności i życia w zgodzie z katolickimi wartościami.  Jak wspominała w Telewizji Republika:

Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to niemożliwe. Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na Dzienniczek s. Faustyny. Przeglądając go, znalazłam zdanie, że 'mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy'. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo.

Dominika Figurska jest w ciąży

Jesienią zeszłego roku wywalczyła mandat poselski startując z ostatniego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu podwarszawskim. Pracuje, jako zastępczyni przewodniczącego, w podkomisji stałej do spraw jakości kształcenia i wychowania.

Na temat szóstej ciąży posłanki wygadał się poseł Piotr Uściński na konferencji prasowej w Urzędzie Miasta w Ząbkach, gdzie zainaugurowano rządowe wsparcie dla asystentów rodziny:

Proszę państwa ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z ciebie, brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego.

Jak ujawnił mąż Dominiki, aktor serialowy, aktualnie pracujący na planie produkcji Lombard. Życie pod zastaw, na świat przyjdzie trzecia córka:

To będzie dziewczynka. Urodzi się w tym roku, na jesieni. Oczywiście, będę pomagał w miarę możliwości. Zawsze tak było. Ale jednak większość obowiązków spada na żonę. Ona powinna dostać za to złoty medal, ale ja też się staram coś w domu robić . Rodzeństwo bardzo się cieszy i już nie może się jej doczekać.

Źródła: www.popularne.pl, www.fakt.pl

Może Cię zainteresować

zamknij