×

Doda agresywnie zareagowała na niepochlebny komentarz fanki. Nie przebierała w słowach

Doda niemal od samego początku swojej kariery szokuje i zaskakuje. Już niejeden raz udowodniła także, że lepiej jest z nią nie zadzierać. Ostatnio przypomniała o tym również swojej instagramowej obserwatorce. Jesteście ciekawi, o co chodzi?

Seksowne zdjęcia z wakacji

Emil zabrał Dodę na romantyczne i piękne wakacje. Gwiazda co chwilę wrzuca na Instagram seksowne zdjęcia, które robi jej mąż. Jak się okazuje, nie wszystkim przypadły one go gustu.

Na jednej z fotografii możemy zobaczyć jak piosenkarka dumnie pręży swoje ciało w stroju kąpielowym. A jest co prężyć! Wygląda przecież nieziemsko! Pod zdjęciami pojawił się ogrom pochlebnych komentarzy, ale nie tylko… Były też osoby, którym nie spodobał się wygląd i poza Dody. Na jeden z nich odpowiedziała sama Królowa.

Komentarze znalazły się pod tą instagramową galerią:

Też mam ładne ciało, ale nie wrzuciłabym zdjęć w takich pozach. Dlatego, że po prostu trochę to niesmaczne i wieje pod publikę

Oczywiście na odpowiedź Dody nie trzeba było czekać bardzo długo. Szybko rozprawiła się z niepochlebnym komentarzem, używając uszczypliwości:

Kochaneczko, pozwoliłam ci w mojej piaskownicy powykłócać się o grabki, ale widzę, że nadwyrężając moją gościnność, zanudzasz tu wszystkich. Zmykaj już na dobranockę, bo niebawem wrzucę takie zdjęcia, że twój york nie zdąży cię reanimować. Tak dla twojego dobra.

Później pojawił się kolejny. Najwyraźniej Doda musiała bardzo się zirytować tym, co przeczytała:

Cały ten Instagram jest pod publikę. Przecież nie prywatny. Mam w życiu ten komfort, że jestem sobą: jednego dnia świecę cyckami, a drugiego przykładem

Myślicie, że Doda przesadziła?

Może Cię zainteresować

zamknij