×

Długość penisa i nosa jest ze sobą skorelowana. Naukowcy przeprowadzili badania

Długość penisa i nosa łączy ściśle określona zależność. Badaczom udało się ustalić, że mężczyźni, którzy mają większe nosy, posiadają również dłuższe penisy. Okazuje się, że mężczyźni o wydatnych nosach mogą się poszczycić co najmniej 13 centymetrowym wzwodem.

Rozmiar ma znaczenie

Nie od dziś wiadomo, że długość penisa jest dla mężczyzn tym, czym rozmiar piersi dla kobiet. Od wieków o atrakcyjności obu płci świadczą przede wszystkim cechy fizyczne. Długość penisa z biologicznego punktu widzenia ma ogromne znaczenie dla płodności. Im większe przyrodzenie, tym mniejszą drogę muszą przebyć plemniki, a tym samym większe jest prawdopodobieństwo zapłodnienia.

Rozmiar penisa ma także znaczenie w kwestii czerpania przyjemności z seksu. Wiele kobiet twierdzi, że w przypadku małych członków nie tylko nie jest w stanie osiągnąć orgazmu, ale nawet nie czuje, aby cokolwiek działo się w rejonie ich narządów rodnych.

Niestety wiele osób dowiaduje się o fizycznym niedopasowaniu bardzo późno. Ludzie, którzy zwlekają z seksem w swoim związku bywają niekiedy rozczarowane tym, że partner nie spełnia ich łóżkowych oczekiwań. Często na zmianę jest już za późno.

Dzięki naukowcom jest jednak sposób na to, aby uniknąć tego typu sytuacji. Badacze udowodnili, że istnieje ścisła korelacja pomiędzy długością penisa oraz rozmiarem nosa. Okazuje się, że mężczyźni z mniejszymi nosami mają penisy o długości zaledwie 10 cm w stanie erekcji!

Długość penisa i nosa

Zaskakujące badanie zostało opublikowane na łamach specjalistycznego czasopisma Basic and Clinical Andrology. W swojej analizie naukowcy przebadali zwłoki 126 mężczyzn w ciągu trzech dni od śmierci. Pomiarom poddano rozmaite części ciał.

Specjaliści z Uniwersytetu Medycznego Prefektury w Kioto wzięli pod uwagę wzrost, wagę, długość penisa w spoczynku, obwód penisa oraz wagę jąder. Oświadczyli, że skuteczną metodą na odtworzenie długości penisa w wzwodzie jest ułożenie zwłok prosto i wyciągnięcie penisa tak daleko, jak tylko jest to możliwe. W ten sposób poznali długość penisa w wzwodzie, określaną skrótem SPL.

W podsumowaniu badania możemy przeczytać:

Fakt, że rozmiar nosa jest powiązany z SPL wskazuje, że długość prącia nie może być określona przez wiek, wzrost lub masę ciała, ale została określona jeszcze przed urodzeniem.

Analiza danych wykazała również, że długość męskiego nosa wyraźnie korelowała z wielkością penisa.

„Magiczne 20 cm”

Z badań wynika, że w Japonii średni rozmiar penisa wynosi ok. 11 cm. Pomimo tego, że istnieje widoczna korelacja między wielkością nosa a wielkością penisa, specjaliści nie znaleźli powodu, dla którego tak jest. W swojej publikacji napisali:

Chociaż nasze wyniki są bezużyteczne do celów kryminalistycznych, zrozumienie procesu wzrostu prącia lub rysów twarzy może być bardzo ważne dla ekstrapolacji poziomu androgenów płodu i śledzenia funkcji męskich narządów płciowych.

Badaczy czeka jeszcze sporo pracy, zanim ustalą, jak to możliwe, że długość nosa i penisa ma ze sobą związek.

To badanie jest pierwszym, w którym wykazano związek między SPL a rozmiarem nosa, jednakże jest on ograniczony w przypadku japońskich zwłok męskich. Powód, dla którego SPL i rozmiar nosa są ze sobą powiązane, jest nadal niejasny.

W innym badaniu Big One Dating zapytał 4 761 kobiet o ostatni raz, kiedy uprawiały seks. Ankietowane musiały odpowiedzieć na pytania dotyczące rozmiaru penisa oraz tego, czy udało im się osiągnąć orgazm.

Wyniki potwierdziły od wieków istniejące przekonanie, że kobiety lubią duże penisy. Dla 44 procent pytanych penis o długości 20 cm był wystarczający, aby doprowadzić je do orgazmu. W przypadku penisów o długości równej lub większej niż 28 cm, satysfakcja stopniowo malała. Taki rozmiar zadowalał 30 procent kobiet.

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij