×

Dłonie księcia Williama stały się obiektem gorącej dyskusji. Drobny, ale jakże ważny szczegół!

Rodzina królewska jest obiektem zainteresowania milionów osób na całym świecie. W ostatnim czasie oczy wszystkich zwrócone są na księcia Harryego i Meghan Markle. Jednak Kate i William nadal cieszą się sporym zainteresowaniem, choć od ich ślubu minęło już trochę czasu.

Ostatnio drobny szczegół przyciągnął uwagę fanów i wywołał dyskusję na temat najstarszego brytyjskiego księcia

Tradycyjnie, po sakramentalnym „tak” małżonkowie zakładają sobie na palce obrączki. Niektóre kraje preferują lewy palec serdeczny, inne prawy. Książę William jednak w ogólnie nie nosi swojego pierścionka!

buzz

Spokojnie, nie oznacza to, że potajemnie jest singlem, a cały ślub w 2011 roku był jedynie przykrywką

Po tym, jak ukochany Kate został sfotografowany bez pierścionka, przyjrzeliśmy się całej sprawie nieco dokładniej. W rzeczywistości, podczas ślubu Williama i księżnej Cambridge w ogóle nie pojawił się moment, w którym Kate zakłada mężowi obrączkę.

planet-cards

Może się to wydawać nieco dziwne, w końcu obrączka tak wiele znaczy i jest niezwykle mocnym symbolem, wytłumaczenie jest dość banalne

Standardem pośród męskich członków rodziny królewskiej i klasy wyższej jest brak obrączki. Dziwne, prawda?

thesun

„Brak obrączki u mężczyzn klasy wyższej w Wielkiej Brytanii nie jest niczym niezwykłym. Nie ma w tym żadnych ukrytych intencji, ale tradycja zabrania dżentelmenom noszenia biżuterii. Kiedyś dotyczyło to nawet zegarków, ale zasady dziś są nieco luźniejsze.” – tłumaczy William Hanson, ekspert ds. etyki

To kolejna dziwaczna rzecz na liście „wolno/nie wolno” członkom rodziny królewskiej. Cóż, takie drobiazgi jednak tworzą cichą klasę wyższą w Wielkiej Brytanii.

Może Cię zainteresować

zamknij