×

Dlaczego Dagmara wybrała imię Conan dla syna? W końcu wyznała, skąd ten pomysł

Dagmara z programu „Królowe życia” to bardzo barwna postać, która niespodziewanie stałą się ulubienicą widzów. Jedyne dziecko „królowej” – nastoletni syn, ma bardzo oryginalne imię. W Polsce kojarzące się z głównie z przydomkiem „Barbarzyńca”. Dlaczego Dagmara wybrała imię Conan dla swojego syna?

Okazuje się, że to wcale nie najdziwniejszy pomysł, jaki miała Kaźmierska…

Dlaczego Dagmara wybrała imię Conan dla syna?

W ubiegłym roku Conan Kaźmierski ukończył 18 lat. Jego ojciec to niezwykle enigmatyczna postać. W Internecie nie można znaleźć jego zdjęć, nie jest osobą publiczną, a otwarta i wygadana Dagmara w programie raczej go nie wspomina.

Warto przypomnieć, że Dagmara ma za sobą burzliwą przeszłość. Celebrytka była skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Czy Paweł K. – ojciec Conana, ma z tą przeszłością coś wspólnego? Dagmara niechętnie o nim wspomina. Za to Conan jest oczkiem w głowie mamy. Ale jak wyznaje Królowa Życia w jednym z wywiadów, imię dla chłopca wybrał jej mąż, który „miał duszę wojownika”. Wygląda na to, że skojarzenie z Conanem Barbarzyńcą jest więc słuszne.

A jeśli nie Conan?

Dagmara twierdzi, że ona miała propozycje imion przygotowane jedynie dla dziewczynki. Nie zdradza, czy były równie oryginalne.

Co ciekawe, gdyby Conan nie otrzymał swojego obecnego imienia, prawdopodobnie nazywałby się… Evander.

Ostatecznie stanęło na wersji Conan Shingoo Kaźmierski, jak powiedziała Dagmara w rozmowie z Vogule Poland.

Metamorfoza Conana Kaźmierskiego

Dagmara twierdzi, że jej syn nie ma przy niej lekko. Jest choleryczką i dużo krzyczy, ale syn ponoć już się na to uodpornił. A krzyki mamy nie robią na nim większego wrażenia.

Królowa nie tylko dużo krzyczy, ale i… nie gotuje. Jak sprawdza się jej sposób na wychowanie Conana?

Chłopak przeszedł ostatnio sporą metamorfozę. Wyleczył trądzik, wyrzeźbił muskulaturę. Chętnie pozuje do wspólnych zdjęć z mamą i wygląda na to, że mają z sobą świetną relację.

Według znajomych Pawła K., fizycznie Conan bardzo przypomina ojca.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować