×

10 ważnych oznak, które świadczą o tym, że ten mężczyzna jest stworzony właśnie dla Ciebie

W świecie pełnym ludzi, nie jest łatwo znaleźć jedną osobę, która skradłaby Twoją dusze i serce do tego stopnia, że chciałbyś być tylko i wyłącznie z nią. Kiedy w końcu Ci się to uda, szczęście jakiego doświadczysz nie ma sobie równych. Poszukiwania mogą trwać latami, a droga do znalezienia drugiej połówki wcale nie jest łatwa. Jaka jest więc recepta idealnego związku? Skąd możemy mieć pewność, że osoba, którą spotkamy na swojej ścieżce życia to ta jedyna?

Portal Bright Side postanowił rozbić odpowiedzi na te pytania na części pierwsze. Oto 10 oznak, które dowodzą, że ten facet jest stworzony właśnie dla Ciebie!

  1. Chwali się Tobą i mówi wszystkim o Twoich osiągnięciach. Jeśli dostaniesz awans w pracy lub nawet wygrasz zwykły bilet do kina czy na koncert, nie może powstrzymać się przed tym, żeby wspomnieć o tym swoim najbliższym. To jest dla niego ważne… naprawdę ważne.
  2. Nawet po wielu latach bycia razem, ciągle jest dla Ciebie wsparciem. Sam wpada na pomysł, aby zanieść Cię do domu, gdy tylko widzi, że bolą Cię nogi od noszenia wysokich obcasów przez cały dzień, a każdy kolejny krok sprawia Ci ogromny ból.
  3. Nie próbuje Cię zmieniać. Zna Twoje wady: wie, że jesteś bałaganiarą, potrzebujesz kota, Twoje umiejętności kulinarne nie stoją na najwyższym poziomie, a mimo to wciąż chce być z Tobą.
  4. Tęskni za Tobą. To słodkie kiedy Ci o tym mówi, szczególnie, gdy nie widzicie się przez dłuższy czas.
  5. Możesz mu się wypłakać kiedy tylko zechcesz. Wie, kiedy go potrzebujesz. Wspiera Cię w każdej sytuacji i potrafi doradzić.
  6. Żyje w zgodzie i dobrych stosunkach ze swoją rodziną. Nie ma problemu z tym, żeby zadzwonić do taty lub babci, a brata odwiedza nie tylko w dniu jego urodzin.
  7. Twoi przyjaciele są również jego przyjaciółmi. Troszczy się o nich i chętnie spędza z nimi czas. Sam proponuje wspólne spotkania, a gdy któryś z nich ma gorszy dzień, stara się mu pomóc.
  8. Jest miły, ale czasami potrafi się zezłościć. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. Zawsze powinna przeszkadzać mu sytuacja, w której jesteś zdenerwowana. Powinien próbować zrobić wszystko, aby dojść do porozumienia i Cię uspokoić.
  9. Powie Ci, ni stąd, ni zowąd, że jesteś piękna. Szczególnie, gdy zrobi to w najmniej oczekiwanym momencie – gdy masz mokre włosy, jesteś bez makijażu i masz na sobie jego piżamę.
  10. Możecie robić wiele rzeczy razem. Świetnie, jeśli lubicie np. razem podróżować, a to, że pakujesz się na ostatnią chwilę nie doprowadza go do złości.

Pamiętaj jednak, że taka zależność działa w obie strony. Nie możesz oczekiwać, że Twój mężczyzna będzie na skinięcie palca i zrobi dla Ciebie co tylko zechcesz. Musisz go wspierać, gdy tego potrzebuje, służyć pomocą, a razem stworzycie coś pięknego.

Może Cię zainteresować