×

Diana wiedziała o tym, że mąż ją zdradza. Odważyła się nawet na rozmowę z jego kochanką

Każdy, kto choć trochę zna historię życia księżnej Diany, doskonale wie o tym, że nie było ono usłane różami. Wszystko kręciło się wokół nieudanego małżeństwa z mężczyzną, który tak naprawdę wcale nie dawał jej szczęścia. Okazuje się, że mimo to księżna i tak starała się o dobre relacje z mężem, nie miało to jednak pozytywnego skutku.

Czuła się upokorzona

Autor i biografista, Andrew Morton, wyznał w jednym z wywiadów, że kiedy Diana dowiedziała się o romansie swojego męża z Camillą Parker – Bowles, bardzo się zdenerwowała. Była zawiedziona i rozczarowana. Czuła się też upokorzona, dlatego zdecydowała się na bardzo radykalny krok. Poinformowała kochankę swojego męża, że o wszystkim doskonale wie.

Zrobiła to jednak z klasą, jak na damę przystało:

Zeszłam na dół i przyłączyłam się do rozmowy, a po chwili powiedziałam: „Camilla, chciałabym zamienić z tobą słowo, jeśli to możliwe”. Widziałam, że czuje się z tym bardzo niekomfortowo. Spuściła głowę, ale powiedziała: „Oczywiście”

Powiedziałam: „Camilla, chciałabym, żebyś wiedziała, że wiem dokładnie, co się dzieje. Spojrzała na mnie i odparła: „Nie wiem o czym mówisz”. Wiedziałam, że kłamie. „Wiem, co dzieje się między tobą i Charlesem. I chcę, żebyś o tym wiedziała”

Zaskakująca odpowiedź Camilii

Camila po chwili namysłu miała odpowiedzieć księżnej Dianie, że przecież i tak ma wszystko…

Masz wszystko czego kiedykolwiek chciałaś. Wszyscy mężczyźni na świecie się w tobie zakochują. Masz dwóch wspaniałych synów. Czego więcej chcesz?

Może Cię zainteresować

zamknij