×

Deynn i Majewski kiedyś wyglądali zupełnie inaczej. Na zdjęciach z przeszłości trudno ich poznać

Deynn i Majewski pojawili się nagle. Popularność zyskali dzięki swojej pasji do siłowni i rzeźbienia sylwetki. Niestety, rozdrapywanie rodzinnych afer w mediach społecznościowych sprawiło, że wiele stracili w oczach fanów. Teraz próbują jednak wszystko odzyskać…

Po dość długiej nieobecność fit para powraca całkowicie odmieniona

Czas dla siebie zmusił ich do refleksji oraz życiowych zmian. Wygląda na to, że zmienili nie tylko stan cywilny, ale i swoje nastawienie fanów oraz kariery w mediach społecznościowych.

W swoim filmie zdradzili, że w USA zaczynają wszystko od nowa. Wiadomo też, że ciężki czas pomogła im przetrwać konsultacja z psychologiem

Z Klaudią kontaktu nie utrzymują i przy okazji ślubu postanowili zwrócić się w stronę Boga. Fanów jednak bardzo zainteresowała sytuacja finansowa Deynn i Majewskiego po zerwaniu wszystkich kontraktów.

Otóż Majewski od dawna zajmuje się organizacją imprez! Działalność rozpoczął jeszcze w czasach liceum

„Olymp Parties” powstało w 2011 roku i od tego czasu jest dodatkowym źródłem dochodu Majewskiego. Oprócz tego dochody przynosi także książka „Trening życia”. Mąż Deynn próbował swoich sił jako wykładowca Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu.

Z kolei Deynn swoją działalność rozpoczęła od bloga i przerabiania ubrań. Później narodziła się miłość do siłowni

Deynn także ściągnęła na siebie mnóstwo uwagi po tym, jak opublikowała nagranie, w którym błaga Daniela o wybaczenie. Bardzo lukratywna dla Marity okazała się współpraca z markami.

A jeśli ciekawi was jak wyglądała Deynn i Majewski zanim rozpoczęli swoją przygodę z siłownią, zdjęcie znajdziecie poniżej:

Zaskoczeni?

Może Cię zainteresować

zamknij