×

„Słoneczny Patrol” ma już 30 lat. Aktorzy z tego serialu bardzo się zmienili

Na pewno ten serial niejednokrotnie umilał Wam czas. „Słoneczny Patrol”, bo o nim mowa, to już na tyle kultowa produkcja, że na pewno znacie bohaterów, którzy wystąpili w tym „arcydziele”. Zaskakujące było to, że ratownicy wyglądali zawsze jak milion dolarów – nawet jak biegli do wody, aby uratować komuś życie.

Ich wątki miłosne sprawiały, że z chęcią włączaliśmy telewizor po to tylko, aby zobaczyć, kto tym razem zakocha się w Pameli

Z nostalgią wraca się do tych lat i na pewno myślisz sobie: „Kiedyś to było” ? Aby jeszcze bardziej podkreślić, jak „wyjątkowy” był to serial, przypominamy, że pierwszy odcinek został wyemitowany… 30 lat temu. W szoku? My też!

Jak dziś wyglądają bohaterowie tego kultowego serialu? Co robią? Czy się zmienili? Już śpieszymy z odpowiedzią

Słoneczny Patrol cieszył się popularnością nie tylko z powodu ciągłych urazów medycznych i emocjonalnych, ale także w związku z zaangażowaniem w pokazywanie męskich i (głównie) kobiecych ciał. Przenosimy się kochani w czasie i sprawdzamy, co słychać u gwiazd.

David Hasselhoff

Niestety 66-latek nie potrafił udźwignąć swojej popularności, która doprowadziła go do tego, że zaczął sięgać po różne używki. Przebywał nawet w klinikach, był też na odwykach i gdy wyszedł z nich, przez jakiś czas można powiedzieć, że sobie z tym radził. Ostatni raz na ekranie można było go zobaczyć w drugiej części „Strażników galaktyki” z 2017 roku, gdzie zagrał samego siebie. Jest także szczęśliwie zakochany w Hayley Roberts, która jest młodsza od aktora 28 lat.

Nicole Eggert

Od czasu swojej roli Summer Quinn w kilku pierwszych sezonach serialu, kariera aktorska Nicole Eggert niestety nie rozwinęła się. Jej filmografia składa się głównie z telewizyjnych produkcji i filmów klasy B, a w związku z tym spotkała się z poważnymi kłopotami finansowymi. W 2013 roku ogłosiła bankructwo. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat, ale nie oczekujmy, że dla aktorek czas stoi w miejscu. To tak nie działa!

Carmen Electra

Kiedy dołączyła do obsady w ósmym sezonie jako Lani McKenzie, kariera Carmen Electra dopiero się zaczęła. Mimo że spędziła tylko rok na plaży, stała się bardzo popularna. Od czasu pojawienia się w serialu wystąpiła w wielu filmach i serialach, często jako bohaterka komediowa.

Kelly Packard

Przed „Słonecznym Patrolem” była już potężną gwiazdą telewizyjną. Po serialu oddała się wychowaniu czwórki dzieci i mocno związała się z kościołem mormońskim, gdzie działa razem ze swoim mężem Darrinem Privettem. Stara się żyć bez grzechu, jak sama o tym mówi. Wykluczyła alkohol, tytoń i zabawę. Oddała się rodzinie.

David Charvet

Aktor francusko-amerykański regularnie grał w serialach, aż zawitał do Słonecznego Patrolu. Niestety w 1999 roku postanowił zerwać z aktorstwem i oddać się muzyce. Wrócił do Francji i wydał trzy albumy. Musiał jednak zatęsknić za pojawianiem się na ekranie, ponieważ wrócił do gry aktorskiej w 2010 roku. Od lat walczy także o ekologię w jego rodzimym kraju.

Jeremy Jackson

Serialowy syn Davida Hasselhoffa, do którego wzdychała młodsza część publiczności. Słoneczny Patrol to nie była jego pierwsza produkcja. Zaczął występować w reklamach w wieku zaledwie siedmiu lat. Mając taką historię, łatwo dał się wpędzić w wir popularności, która doprowadziła do poważnych problemów związanych uzależnieniem od narkotyków. Został aresztowany za posiadanie metaamfetaminy w swoim domu. Miał także epizod w swoim życiu, gdy wyciekły jego erotyczne taśmy. Dużo jak na jednego człowieka!

Pamela Anderson

Podobnie jak Carmen Electra, Pamela Anderson jest zdecydowanie najbardziej rozpoznawalną postacią z serialu. Aktorka wystąpiła w serialu jako CJ Parker. Przez kilka sezonów i dzięki swojej roli stała się obiektem uczuć wielu widzów. Wykorzystała tę sławę, występując w licznych produkcjach i filmach erotycznych. Ona także miała incydent z taśmą erotyczną, która wyciekła do opinii publicznej. Występowała w wielu programach typu reality show. Poza filmem i telewizją stała się osobą, która bardzo mocno walczy o prawa zwierząt. Nie je mięsa i działa w PETA.

Jason Momoa

Obecnie Jason Momoa może być najbardziej znany ze swojej roli Khal Drogo w Game of Thrones, jego kolejnej roli jako superbohatera Arthura „Aquamana” Curry’ego w uniwersum filmowym DC, czy jako Ronona Dexa w Stargate: Atlantis. Jednak niewiele osób może wiedzieć, że zaczynał właśnie w Słonecznym Patrolu. Momoa również rozwijał swoje talenty w pracy za kulisami, pisząc i reżyserując. Ma dwójkę dzieci z żoną Lisą Bonet i jest bożyszczem kobiet.

Kto był Twoim ulubieńcem?

Może Cię zainteresować