×

Deynn i Majewski pokazali fanom swój apartament. Widok z okien 28. piętra jest niesamowity!

Mimo zeszłorocznego skandalu, para kontrowersyjnych influencerów nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio wrócili do Polski i zamieszkali we Wrocławiu. Mieszkanie Deynn i Majewskiego jest naprawdę piękne.

Skandal zmusił ich do przeprowadzki

W zeszłym roku para miała poważne problemy. Afera z siostrami Deynn sprawiła, że influencerzy wycofali się z życia publicznego i wyjechali z Polski.

Jednak ich fani nie musieli długo czekać na wielki powrót. Po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, Deynn i Majewski wrócili do social media w nowej odsłonie. Po roku spędzonym w Los Angeles, stwierdzili, że czas na kolejne zmiany.

Mieszkanie Deynn i Majewskiego we Wrocławiu

Majewscy wrócili do Polski i zamieszkali we Wrocławiu. Na swoje nowe lokum wybrali apartament w Sky Tower. Ostatnio nakręcili dla fanów „house tour”, czyli wycieczkę po mieszkaniu. Musimy przyznać, że apartament jest naprawdę piękny, a widok z 28 piętra zapiera dech w piersi.

W filmie opowiedzieli też, dlaczego zdecydowali się zamieszkać właśnie we Wrocławiu. Na Dolny Śląsk przyciągnęła ich chęć spędzenia czasu z bliskimi i dobre wspomnienia:

Po pierwsze jest tutaj babcia Daniela, która jest dla nas bardzo ważna, u której mieszkaliśmy 1,5 roku. (…) Wrocław bardzo dobrze nam się kojarzy, tutaj się poznaliśmy

Podoba wam się mieszkanie Deynn i Majewskiego?

Może Cię zainteresować

zamknij