×

W suficie domu pogrzebowego znaleziono 10 martwych płodów. Kolejne upchnięte były w kartony

W Detroit doszło do makabrycznego odkrycia. Tydzień temu w suficie zamkniętego domu pogrzebowego znaleziono zwłoki niemowlaka oraz 10 martwych płodów. Lokalna policja podała, że w toku dalszego śledztwa odkryto jeszcze więcej ciał.

Wszystko zaczęło się od anonimowego listu, jaki trafił do skrzynki policji w Detroit. Z treści wiadomości funkcjonariusze dowiedzieli się, że w nieczynnym zakładzie pogrzebowym Perry Funeral Home, w suficie znajdują się zwłoki niemowlaka oraz 10 martwych płodów. Policja od razu pojechała na miejsce. Anonim nie kłamał.

View post on imgur.com

Makabryczne odkrycie

Śledztwo przyniosło kolejne informacje. Okazało się, że zbezczeszczone zwłoki w suficie to dopiero początek. Podczas przeszukania budynku funkcjonariusze znaleźli 36 płodów upchniętych w pudełkach oraz kolejne 27 schowanych w zamrażarkach.

– Ze względu na warunki szczątków najlepszą ścieżką do pozytywnej identyfikacji jest znalezienie istniejących zapisów. Fakt, że te szczątki dotarły do ​​domu pogrzebowego oznacza, że ​​powinny być gdzieś dane, które mogą pomóc nam w identyfikacji ich tożsamości – podkreślił James Craig, szef policji w Detroit.

Winnych brak

Na chwilę obecną żadnej osobie nie zostały postawione zarzuty. Nie wiadomo dlaczego ktoś dopuścił się tak makabrycznej zbrodni. Policja próbuje skontaktować się z właścicielem nieczynnego domu pogrzebowego. Niestety bezskutecznie. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Może Cię zainteresować