×

Miała żyć kilka miesięcy.Nieznajomy dawca oddał jej wątrobę, a rok później pojawił się na jej ślubie

Heather Krueger miała 27 lat, kiedy zdiagnozowano u niej chorobę wątroby w zaawansowany stadium. Natychmiast potrzebowała przeszczepu. Lekarze orzekli, że jej stan jest ciężki. Powiedzieli, że przeżyje tylko kilka miesięcy, jeśli ktoś nie uratuje jej życia…

Zaczęła się dramatyczna walka o każdą minutę. Zbadano wszystkich z rodziny, ale nikt nie mógł być dawcą. Jej dalsi i bliżsi przyjaciele także nie mogli się tego podjąć.

1-1

Najbliżsi prowadzili intensywne poszukiwania.

Kuzyn Heather opowiedział o jej historii w pracy na przerwie. Wśród współpracowników był także Chris Dempsey. Jak się później okaże, kluczowa postać w całej tej historii.

1-2

Chris zainteresował się historią chorej 27-latki i stwierdził, że jeśli może pomóc, to chce uratować komuś życie.

Poszedł do szpitala, aby sprawdzić, czy mógłby być dawcą dla kobiety. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że Chris może pomóc Heather! Nie wahał się ani chwili. Władze szpitale pozwoliły na ich wcześniejsze spotkanie w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Już wtedy między nimi coś zaiskrzyło.

Chris zaprosił mnie na obiad, podczas którego omawialiśmy przeszczep.

1-3

Operacja okazała się sukcesem. Chris i Heather spędzili kilka miesięcy w szpitalu i wtedy wiedzieli, że zaczęło między nimi iskrzyć.

Po wyjściu regularnie chodzili na randki, a po jakimś czasie mężczyzna oświadczył się ukochanej. Wiedział, że to ta jedyna, z którą chce spędzić reszta życia. Świadkiem na ślubie został kuzyn, dzięki któremu Chris dowiedział się o chorobie Heather.

1-4

Jesteś najbardziej wyjątkową osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam w życiu. Uwierzyłeś we mnie i sprawiasz, że każdego dnia czuję się niesamowicie. Dzięki Tobie się uśmiecham i odważyłam się na nowo marzyć.

1-5

Może Cię zainteresować

zamknij