×

Data możliwego zamachu na Putina. Zdradził ją były oficer armii radzieckiej!

Data możliwego zamachu na Putina. Były oficer armii radzieckiej Wiktor Suworow zdradził, jak widzi przyszłość prezydenta Rosji. Jego zdaniem dni Putina są policzone, bo w końcu zbuntują się rosyjscy oligarchowie.

Oligarchowie powiedzą „dość”?

Historia lubi się powtarzać. W obecnej sytuacji wszyscy z nadzieją przywołują te wydarzenia z historii, gdy Rosjanie zbuntowali się wobec przywódcy i położyli kres jego panowaniu. Polsat News w „Gościu Wydarzeń” jakiś czas temu rozmawiał na ten temat z Wiktorem Suworowem. To rosyjski pisarz, a także były oficer armii radzieckiej i radzieckiego wywiadu wojskowego. Suworow dużo uwagi poświęcił rosyjskim oligarchom, którzy stracili majątek w związku z decyzjami Putina.

Ludzie widzą, że Titanic już idzie na dno i trzeba uciekać, zająć miejsce w łódce, żeby gdzieś uciec. Widzimy, że są oligarchowie, którzy w wyniku polityki Putina wiele stracili i nie podoba im się to

– mówił Suworow.

Przypomnijmy: rosyjscy oligarchowie płacą wysoką cenę za chore ambicje Putina. Straty te już teraz liczone są w miliardach dolarów. W mediach pojawiły się głosy, że Putin ukrył się w bunkrze i zabrał ze sobą kilku oligarchów, którym zabronił wyjazdu.

Data możliwego zamachu na Putina

Wiktor Suworow uważa, że krwawe zmiany władzy na Kremlu to kwestia czasu. Oligarchowie zbuntują się przeciwko polityce Putina i groźbom użycia broni atomowej.

(…) historia Rosji pokazuje całe mnóstwo przykładów, kiedy ludzie brali np. tabakierę i uderzali tyrana w głowę i on ginął. Teraz historia się powtarza. Zostanie zamordowany, coś z nim zrobią, usuną go

– przekonywał Rosjanin na antenie Polsatu News.

Suworow pokusił się nawet o wskazanie orientacyjnego terminu, w którym tyran może stracić władzę.

Nie chcę przewidywać, nie lubię tego, ale wyrażę swój osobisty punkt widzenia: [Putin] nie dożyje do Bożego Narodzenia

– przekonywał były oficer armii radzieckiej.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij