×

Najważniejsza ukraińska jasnowidzka o Putinie. Wieszczy mu rychłą śmierć

Najważniejsza ukraińska jasnowidzka o Putinie. O tym, co powiedziała na temat prezydenta Rosji, opowiedziała kilka dni temu Weronika Marczuk. Według niej rosyjski tyran już długo nie pożyje. Coś w tym musi być, ponieważ nie jest to jedyna osoba z takimi zdolnościami, która wypowiada się w podobnym tonie. Co się z nim stanie?

Najważniejsza ukraińska jasnowidzka o Putinie

Kilka dni temu Weronika Marczuk rozmawiała z portalem Fakt.pl. W czasie rozmowy opowiedziała o tym, co przekazała jej mama. Otóż kobieta słyszała wypowiedź najważniejszej ukraińskiej jasnowidzki. Według niej nad rosyjskim tyranem zbierają się ciemne chmury. Podobno już długo nie pożyje.

Jestem przekonana, że on zwyczajnie nie umrze. Moja mama powiedziała mi, że słuchała najważniejszej ukraińskiej jasnowidzki, która powiedziała, że coś mu się stanie niedługo. Albo ktoś mu pomoże, albo sam. To się musi skończyć. Oby tak się stało, jak mówiła jasnowidzka. Nie można życzyć nikomu śmierci, ale tu…

Najważniejsza ukraińska jasnowidzka o Putinie
Instagram

Inni jasnowidze o Putinie

Przypomnijmy tylko, że nie jest ona jedyną osobą z niezwykłymi zdolnościami, która wypowiada się w podobnym tonie o Władimirze Putinie. Bardzo podobną przyszłość widziała dla niego też polska wróżka Anna Kempisty. Trzeba jednak zaznaczyć, że akurat w tym przypadku nie jest pewne, czy podana data urodzin Putina jest prawdziwa.

Powiem wam, że analizowałam jego datę urodzenia (7 października 1952) i ta data urodzenia właśnie to potwierdza. To nie jest facet, który umrze we własnym łóżku. Dodatkowo karty pokazują, że niestety pozbawi się też jakiejś posiadłości, którą ktoś zwyczajnie w świecie mu wysadzi w powietrze.

Z kolei Wojciech Glanc twierdzi, że widział Putina załamanego i liczbę 90. Czyżby inwazja Rosji na Ukrainę miała trwać około 90 dni?

Widzę Putina kiwającego głową […] Ja go w tej chwili widzę wycieńczonego, zgarbionego, złamanego. Pojawia się liczba 90 i widzę tych rosyjskich żołnierzy poddających się […] Ale jest ciepło, lato […] Ktoś z bliskich Putina przejmie władzę.

Źródła: www.fakt.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij