×

Położne były zaskoczone wyglądem jednego z bliźniąt. Ty też będziesz, kiedy zobaczysz ich mamę

Kiedy słyszycie słowo „bliźniacy”, to z pewnością wyobrażacie sobie dwóch identycznych chłopców, prawda? Jak się okazuje, matka natura nawet w przypadku bliźniąt potrafi spłatać figla i troszkę namieszać.

Danielle Wallace wiedziała, że spodziewa się bliźniąt niemal od początku ciąży i naprawdę nie mogła się doczekać, aż w końcu przytuli swoje maluchy. Gdy nadszedł dzień porodu, przyszła mama pojechała do szpitala. Jeszcze wtedy nie spodziewała się, jak ogromne czeka ją zaskoczenie.

Szok i niedowierzanie

Tuż po przyjściu na świat chłopców cały personel medyczny był w zaskoczony. Danielle usłyszała tylko głosy położnych, które mówiły: „Spójrz na jego włoski! Są takie puszyste, ale jest blondynkiem i ma jasną skórę!” „O jej! Jego brat wygląda zupełnie inaczej! Ma ciemną skórę i włosy!”, „Przecież oni nie wyglądają jak bracia!”. Początkowo kobieta nie rozumiała, co się dzieje, ale już chwilę później dotarło do niej, że jej synkowie są naprawdę niezwykłymi bliźniakami! Okazało się, że maluchy znacznie się od siebie różnią.

To naprawdę bliźniaki!

Mama małego Jeremiaha i Elijaha w jednym z wywiadów wyznała, że wielu ludzi nie wierzy, że jej synowie są bliźniakami. Niektórzy poddają w wątpliwość nawet to, że w ogóle są braćmi. Mimo szczerych zapewnień Danielle.

Skąd taka różnica?

Chłopcy są bliźniętami dwujajowymi, oznacza to, że przyszli na świat dzięki zapłodnieniu dwóch odrębnych komórek jajowych przez dwa osobne plemniki. Dlatego takie bliźnięta mogą bardzo się od siebie różnić. Warto też dodać, że mama chłopców jest Afroamerykanką, z kolei ich tata to po części Afroamerykanin, Włoch oraz Słowak.

Wychodzi na to, że jeden z maluchów po prostu bardziej wdał się w rodzinę taty

Polecane

Może Cię zainteresować