×

Daniel Martyniuk pokazał córeczkę. Dziewczynka to wykapany dziadek Zenek!

Daniel Martyniuk pokazał córeczkę Laurę. Dziewczynka w tym roku skończyła dwa latka. Widać podobieństwo do sławnego dziadka?

Trudne relacje z matką Laury

Małżeństwo Daniela Martyniuka od początku nie należało do udanych. I chociaż niektórzy twierdzą, że dziecko spaja związek, w przypadku młodego Martyniuka ta teoria nie znalazła potwierdzenia. Małżonkowie bardzo długo nie potrafili dojść do porozumienia. W końcu para postanowiła się rozwieść.

Chociaż Daniel, który preferuje mocno imprezowy styl życia, nie wydaje się być najlepszym kandydatem na ojca, to Ewelina usłyszała wiele gorzkich słów ze strony męża i jego rodziców. Matka Daniela oskarżała ją o pazerność. Twierdziła, że zależy jej na pieniądzach Zenona Martyniuka. W rzucaniu oskarżeń wtórował jej Daniel, o którym śmiało można powiedzieć, że nie wiedział, co znaczy rozstanie z klasą.

Danuta martwiła się, że ona i mąż nie będą mogli odwiedzać wnuczki ze względu na konflikt między byłymi małżonkami. Wyliczała Ewelinie prezenty i pieniądze, które dziewczynka dostała od dziadków.

Daniel Martyniuk pokazał córeczkę

Ostatecznie małżonkowie musieli dojść do porozumienia, ponieważ Daniel Martyniuk odwiedza córeczkę. Jest raczej „niedzielnym tatą”, który dba o obsypywanie dziecka prezentami. Swoje wizyty u córeczki często pokazuje na Instagramie. Tak zrobił i tym razem.

Na swoim profilu zamieścił fotkę małej Laury zrobioną podczas jej zabawy z szczeniakami. Dziewczynka pozuje w ślicznej czerwonej sukience i wygląda jak mała księżniczka. Do kogo jest podobna? Czyż to nie jest wykapany dziadek Zenek?

Fotografie: Instagram, Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij