×

Poszła z synkiem zwrócić klucze byłemu partnerowi. Na oczach 6-latka doszło do dramatu

Daniel i Karolina byli parą przez kilka lat. Doczekali się wspaniałego synka. Po czasie na światło dzienne wyszła przerażająca prawda. Mężczyzna znęcał się nad swoją narzeczoną.

Dręczył ją

Kobieta w końcu powiedziała dość i postanowiła od niego odejść. Jej były narzeczony nie dawał jednak za wygraną. Nachodził ją. W końcu dostał sądowy zakaz zbliżania się do niej. To również nie powstrzymało go przed dalszym dręczeniem byłej ukochanej. Wysyłał do niej sms’y i natarczywie telefonował. Wypytywał, kiedy Karolina odda mu klucze do ich poprzedniego, wspólnego mieszkania.

Tragiczny dzień

Właśnie kiedy poszła je oddać, doszło do tragedii. Kobieta zostawiła klucze w umówionym miejscu przed domem. Była z synkiem i nowym partnerem. W pewnej chwili pojawił się Daniel i rzucił się na nią ze wściekłością. W dłoni trzymał nóż. Zadał swojej byłej partnerce dwa ciosy. Pierwszy w ramię i drugi w klatkę piersiową. Ostatni był tak silny, że złamał jej aż pięć żeber. Wszystko na oczach ich 6-letniego synka.

Angry Woman

Świadkowie tego tragicznego zdarzenia relacjonowali, że chłopiec krzyczał: „Tato! Przestań!”. Karolina leżała z nożem w klatce piersiowej do przyjazdu pogotowia. Gdy na miejscu pojawiła się również policja, 38-letni Daniel upierał się, że kobieta została raniona przypadkowo, w czasie kłótni jego i jej nowego partnera.

Planował to

Na jaw wyszło, że mężczyzna przed tym dniem pisał do swojego kolegi, iż „chce to skończyć raz na zawsze”. Nikt zatem nie miał wątpliwości, że to planował i jest winny usiłowania zabójstwa. Karolina cudem przeżyła. Wszystko dzięki szybkiej reakcji nowego partnera, który udzielił jej pierwszej pomocy oraz sprawnym działaniom lekarzy.

Te wydarzenia miały miejsce 20 października 2017 roku w Rugby, we wschodniej Anglii. Wczoraj, 27 kwietnia w końcu zapadł wyrok. Daniel został skazany przez brytyjski sąd na piętnaście lat pozbawienia wolności.

Polecane

Może Cię zainteresować