×

Chłopiec, który miał nie dożyć swoich drugich urodzin, dziś kończy 29 lat!

Gdy Dallan Clowards przyszedł na świat, ważył zaledwie 1,6 kg. Chłopczyk urodził się z zespołem Wolfa-Hirschhorna. Według „United States National Library of Medicine” choroba ta jest tak rzadka, że występuje 1: 50 000 urodzeń w Stanach Zjednoczonych.

Lekarze nie pozostawiali żadnych złudzeń. Od razu poinformowali rodziców, że ich synek będzie żyć tylko dwa lata.

1

Życie dla małego Dallana napisało zupełnie inny scenariusz…

2

Mijały lata i proroctwa lekarzy nie spełniały się. Gdy Dallan skończył 29 lat, jego ojciec myślał o tym, jak szczęśliwy jest, że może mieć cały czas swojego ukochanego syna przy sobie.

Ich więź jest jest czymś, czego nie da się opisać. Uwielbiają spędzać ze sobą czas. Mimo swojej choroby, Dallan kocha życie i cieszy się nim jak może najpiękniej. Jego tata ożenił się drugi raz i na świecie pojawiła się jeszcze dwójka dzieci. Dla mężczyzny nie ma różnicy między nimi a Dallanem.
3

Oczywiście Dallan wymaga opieki. Jeździ głównie na wózku inwalidzkim i jest upośledzony umysłowo, ale jego uśmiech i dobre serce zwyciężają.

Chad wie, że jego syn jest wyjątkowy i w związku ze zbliżającymi się jego 30. urodzinami chce zaplanować coś specjalnego. Tworzy listę 30 rzeczy, które chce przeżyć razem ze swoim synem.
4

Odwiedzili już Wielki Kanion i jedli ulubioną potrawę Dallana w Górach Skalistych.

5

Następna na liście jest podróż do Disneylandu. Na swoim Facebooku Chad poprosił swoich przyjaciół o pomoc. Razem szukają inspirujących i ciekawych miejsc, które Dallan mógłby odwiedzić.

Chad nie może czasem uwierzyć w swoje szczęście, że Dallan cały czas jest razem z nim. Cieszy się każdą sekundą spędzoną z synem.
6

Może Cię zainteresować

zamknij