×

Dagmara z „Królowych życia” na wózku inwalidzkim!? „To pamiątka po majowym wypadku”

Dagmara Kaźmierska wrzuciła zdjęcie na wózku inwalidzkim. Fani zaniepokoili się stanem zdrowia królowej życia. Zaledwie kilka tygodni temu przebywała w szpitalu. Czy to ciąg dalszy jej problemów ze zdrowiem?

Królowa życia ma za sobą trudne chwile

Pod koniec maja tego roku, Dagmara z „Królowych życia” trafiła do szpitala. Informacja szybko obiegła media społecznościowe, a o wszystkim poinformowała sama Dagmara publikując zdjęcie i dołączając do niego osobisty opis:

Okazało się, że Dagmara wylądowała w szpitalu, ponieważ miała wypadek samochodowy. Jej pojazd w niewyjaśnionych przyczyn uderzył w betonowy element konstrukcyjny. Według doniesień „Faktu” Kaźmierska w wyniku wypadku złamała obie nogi. Jednak ku uciesze fanów, gwiazda „Królowych życia” szybko doszła do siebie i nie zrezygnowała z aktywności w social media. Poinformowała internautów, że wyszła ze szpitala i wraca do zdrowia w domu.

Dagmara Kaźmierska na wózku inwalidzkim

Jednak jej ostatnie zdjęcie wzbudziło niepokój fanów. Królowa życia wrzuciła a Instagram fotografie na wózku inwalidzkim z kroplówką. Na szczęście szybko okazało się, że stan zdrowia Dagmary Kaźmierskiej wcale się nie pogorszył. Wózek inwalidzki to „pamiątka” po majowym wypadku samochodowym, a z kroplówki korzysta, by wzmocnić się witaminami po ostatnich przejściach.

Pod zdjęciem posypały się komentarze

Fani szczęśliwi, że ich ulubienica wraca do siebie, nie szczędzili w komentarzach życzeń szybkiego powrotu do zdrowia:

Będzie dobrze, bo jak inaczej?

Szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam!

Zdrówka Pani Dagmarko!

Życzę zdrowia. Super pani wygląda!

Może Cię zainteresować