×

Co oznacza, jeśli linie na Twojej wewnętrznej części dłoni tworzą literę „M”? Tego nie wiedziałeś!

Sztuka czytania z dłoni była znana już 4 000 lat temu! Egipcjanie korzystali z tego, aby dowiedzieć się, jakie ludzie mają zamiary i cele. Nawet sam Aleksander Wielki mówił, że ma opanowane czytanie z dłoni po to, aby wiedzieć, jacy są jego oficerowie. Do podobnych umiejętności przyznał się Juliusz Cezar. W XVIII wieku chiromancję można było nawet spotkać na niemieckich uniwersytetach.

Czy to poważna nauka czy doskonałe oszustwo? Każdy powinien sam zdecydować. Jednak, aby mieć jakiekolwiek zdanie, trzeba znać podstawowe zasady chiromancji.

Linia życia (A)

Mimo, że nazwa linii związana jest z życiem, nie ma nic wspólnego z jego długością. Pokazuje, czy jesteśmy zdrowi i pełni sił witalnych. Jeśli jest szeroka, jej właściciel nie jest szczególnie podatny na choroby. Jeśli jest cienka, może mieć skłonności do chorób. Silne zmiany w stylu życia lub ciężka choroba odznaczą się przerwą na linii życia.

1

Linia głowy (B)

Jeśli jest wyraźnie ukształtowana, oznacza inteligencję i talent. Jeśli się rozgałęzia, oznacza dużą kreatywność i wyobraźnię. Im głębsza tym jej właściciel ma lepszą pamięć. Jeśli łączy się z linią serca, jesteś zrównoważony. Jeśli przechodzi w miarę równoległe do linii serca, jesteś uparty i skłonny do podejmowania ryzyka.

2

Linia losu (C)

Pokazuje, jaki wpływ mają na Ciebie czynniki zewnętrzne. Jeśli linia jest długa, jesteś pewny siebie i dokładnie wiesz, w którą stronę chcesz iść. Jeśli jest krótka, masz problem z niezależnością i raczej jesteś samotnikiem. Przerwana linia to silne zmiany w życiu.

3

Linia serca (D)

Pokazuje, czy dana osoba jest emocjonalna i daje informacje o miłości, związkach i seksualności. Jeśli jest szeroka i nieprzerwana, świadczy o dobrych stosunkach ze swoim partnerem i silnej miłości. Kiedy jest przerwana, można mówić o niewiernym partnerze lub o rozczarowaniu. Im linia jest głębsza i bardziej czerwona tym bardziej namiętny jesteś.

4

Linia (M)

Jeśli linie serca, życia i głowy łączą się, tworząc literę M, to można mówić o wyjątkowej osobowości. Człowiek o takim układzie ma ogrom talentów, silną intuicję i jest kreatywny. Takie osoby wyczuwają, gdy ktoś kłamie i potrafią rozwiązywać problemy. Jeśli same wybiorą właściwą drogę, wiele osiągną w życiu.

5

A jakim typem człowieka Ty jesteś, kierując się chiromancją? Daj znać w komentarzu.

Może Cię zainteresować

zamknij