×

Michał Wiśniewski wraca do byłej żony? Wiele wskazuje na to, że świetnie się teraz dogadują

Jeszcze niedawno media obiegła informacja o tym, że lider grupy „Ich Troje” spotyka się z tajemniczą rozwódką, Pauliną. Dziś nadchodzą nowe rewelacje, bo wiele wskazuje na to, że stara miłość nie rdzewieje. Czy Michał Wiśniewski wrócił do byłej żony?

Historia jego miłości

Mało kto posiada za sobą tyle małżeństw, co Michał Wiśniewski. Co niektórzy zarzucali mu nawet, że dzięki nim chce powrócić na pierwsze strony gazet. Piosenkarz również znany był z usidlania kobiet, z którymi śpiewał w zespole. Nie udało mu się tylko z jedną – Justyną Majkowską. Może dlatego wtedy związał się Mandaryną?

W latach 1996-2001 Wiśniewski był mężem Magdy Femme. Zaraz potem, bo już w 2002 roku poślubił Mandarynę, z którą wytrzymał 4 lata i doczekał się dwójki potomstwa.

Od 2006 r. mogliśmy zobaczyć go u boku Anny Świątczak, z nią również Michał ma dwójkę dzieci. Jednak w 2012 roku wokalista poślubił Dominikę Tajner, z którą też postanowił się rozwieść.

Ostatnio spotykał się z kobietą o imieniu Paulina, która niedługo wyda na świat jego piąte dziecko! Tabloidy donosiły nawet, że nowa partnerka wprowadziła się do muzyka wraz z czwórką własnych dzieci.

Czy Michał Wiśniewski wrócił do byłej żony?

Świątczak po rozstaniu przeszła przemianę. Ponownie wyszła za mąż. Wstąpiła również do wspólnoty religijnej i wycofała się z show-biznesu. Kilka lat temu nikt nie przypuszczał, że jeszcze zobaczymy ją u boku byłego męża.

Michał postanowił zwerbować Annę Świątczak do swojego nowego projektu Michał Wiśniewski Akustycznie. Od rozwodu minęło już wiele lat, ale byłych małżonków cały czas jednak łączy opieka nad dwoma córkami: 13-letnią Etiennette Anną i 16-letnią Vivienne Vienną. Może właśnie to połączyło ich na nowo?

Jeden koncert mają już za sobą i wszystko wskazuje na to, że bardzo dobrze się dogadują. Czy Michał Wiśniewski wrócił do byłej żony? Jego historia z Anią jeszcze się nie zakończyła?

Źródła: gwiazdy.wp.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij