×

Córka Putina ma dziecko z Zełenskim? Miała latać do niego dziesiątki razy

Jak donosi dziennikarskie śledztwo, córka Putina ma dziecko z Zełenskim. Regularnie latała do niego z Moskwy do Monachium. Nie chodzi jednak o tego Zełenskiego, który jest dzisiaj na ustach całego świata, a o Igora Zełenskiego. Cóż za nieprawdopodobna zbieżność nazwisk…

Kim jest Igor Zełenski?

Der Spiegel i niezależny rosyjski portal iStories przeprowadziły śledztwo, z którego raport ujrzał światło dzienne w miniony czwartek. Z wniosków wynika, że partnerem Kateriny Tichonowej, córki Władimira Putina, był rosyjski baletmistrz Igor Zełenski. Od 2016 roku do kwietnia br. pracował on w Monachium jako szef Bawarskiego Baletu Państwowego. Ze stanowiska miał jednak zrezygnować z powodów osobistych.

Prowadzenie trupy baletowej wymaga absolutnej koncentracji i sprawności. Obecnie jednak sprawy osobiste, rodzinne wymagają mojej pełnej uwagi i czasu, co jest nie do pogodzenia z moją działalnością jako reżysera baletu w Monachium… Teraz moja rodzina potrzebuje mojego wsparcia

– mówił Igor Zełenski.

staatsoper.de

Innego zdania jest dyrektor zarządzający Bawarską Operą Narodową Serge Dorny, który oznajmił, że Igor Zełenski został zwolniony. Powodem miał być fakt, że nie potępił otwarcie inwazji Rosji na Ukrainę.

Córka Putina ma dziecko z Zełenskim?

Rodzina, o której mówił w oświadczeniu tancerz, to Katerina Tichonowa i ich wspólna, niespełna 5-letnia obecnie córka. Z raportu dowiadujemy się, że kiedy Igor Zełenski przebywał w Niemczech, Tichonowa regularnie do niego latała.

córka Putina ma dziecko z Zełenskim
Twitter

Świadczyć mają o tym znalezione bilety lotnicze (w latach 2017 – 2019 córka Putina aż 50 razy latała między Moskwą a Monachium), a także paszporty córki Putina, Zełenskiego i dziewczynki, która przyszła na świat w 2017 roku.

Jak donosi Der Spiegel, osoba powiązana z grupą baletową Zełenskiego potwierdziła, że był on partnerem córki Putina. Na dzień dzisiejszy miejsce pobytu pary i jej dziecka nie jest znane. Dziennikarze udali się co prawda pod adres Igora Zełenskiego w Monachium, ale na miejscu zastali tylko jego byłą żonę, która nie chciała komentować całej sprawy.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij