×

Córka Pawła Golca zachwyca głosem! 17-latka pójdzie w ślady ojca?

Jak się okazuje, najstarsza córka Pawła Golca odziedziczyła muzyczny talent po tacie. Swoim głosem zachwyca ostatnio w mediach społecznościowych. Zrobi karierę w show-biznesie?

Córka Pawła Golca zachwyca głosem

Braci Golec nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich utwory takie jak: „Ściernisko”, „Pędzą konie” czy „Szarpany” znają niemal wszyscy. Prywatnie Paweł Golec jest mężem Katarzyny, z którą wychowuje dwie córki – Maję oraz Annę. Okazuje się, że najstarsza z córek powoli rozpoczyna swoją przygodę w show-biznesie.

Maja razem z tatą pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVP i gali rozdania Fryderyków. Od niedawna 17-latka prezentuje siłę swojego głosu w mediach społecznościowych. Swoimi wykonami chętnie dzieli się między innymi na TikToku oraz YouTubie, gdzie jej filmy mają po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń!

Nastolatka śpiewała już m.in. „Stay” Rihanny oraz „Watermelon sugar” Harry’ego Stylesa. Ponadto wzięła udział w słynnej akcji #Hot16challenge2 na platformie YouTube.

Zrobi karierę?

Maja cieszy się rosnącą popularnością w mediach społecznościowych – na TikToku obserwuje ją ponad 6 tys. osób! Internauci w komentarzach wróżą jej udaną karierę muzyczną:

Talent po tatusiu i wujku.

Omg, ciarki!

Piękny głos, aż miło słuchać.

Niech to idzie w świat.

Rihanna powinna tego posłuchać

Jednakże prawdziwym hitem stało się nagranie, w którym opowiada o swoim zwykłym dniu, a za jej plecami stoją mama, tata i jej młodsza siostra. Filmik doczekał się prawie 400 tys. wyświetleń!

@majjcia_nie mogłam się przestać śmiać hahah #rodzinka #zdalnenauczanie #dlaciebie♬ original sound – majjcia

Jakiś czas temu Paweł Golec w rozmowie z „Twoim Stylem” zauważył, że nastolatka ma wpojone solidne wartości, w czym głównie leży zasługa jej opiekuńczej mamy:

Kasia jest świetną mamą, czułą, ale i wymagającą. Podoba mi się sposób, w jaki wychowuje Maję, jak z nią pracuje i jak sobie radzą, gdy ja jestem w trasie. Uważam, że wszystko wynosi się z domu rodzinnego: wartości, kulturę, umiejętność kontaktów, patriotyzm.

Czy Maja Golec pójdzie w ślady swojego taty i podbije polską branżę muzyczną? Wiele na to wskazuje, bo już teraz nastolatka zaczyna robić furorę w mediach społecznościowych!

Córka Pawła Golca
Instagram

Paweł i Łukasz Golec w dzieciństwie byli prawdziwymi zbójami

Źródła: www.fakt.pl, www.plotek.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij