×

Córka Michaela Jacksona zabrała głos. Jak naprawdę wyglądało jej dzieciństwo?

Córka Michaela Jacksona zabrała głos. 23-letnia Paris Jackson udzieliła obszernego wywiadu, w którym zdradziła, co tak naprawdę działo się w rodzinie muzyka. To zaskakujące, jakie metody wychowawcze stosował słynny piosenkarz. Dzieci wcale nie miały tak łatwo, jak mogłoby się wydawać.

Wielki artysta

Od śmierci Michaela Jacksona minęło już 12 lat, ale jego muzyka wciąż zachwyca kolejne pokolenia. Mimo upływu czasu, fani wielkiego artysty nie mogą po dziś dzień pogodzić się z jego przedwczesnym odejściem. Wokół okoliczności śmierci piosenkarza krążyło wiele plotek i niedomówień. Gdy przed dwoma laty upubliczniono ponad czterogodzinny film dokumentalny na temat życia artysty, wiele osób przeżyło szok. W produkcji znalazły się bowiem zeznania ludzi, którzy twierdzą, że będąc jeszcze dziećmi, padli ofiarą molestowania ze strony Michaela Jacksona.

Faktem jest, że wobec piosenkarza przez długie lata toczyły się rozmaite postępowania dotyczące zarzutu pedofilii. Ostatecznie jednak Jacksonowi nigdy bezpośrednio nie udowodniono winy. Piosenkarz był ojcem trójki dzieci. Cała gromadka jest dziś dorosła, ale do tej pory unikała komentowania wydarzeń z życia ojca. W końcu na odwagę zdobyła się 23-letnia dziś, Paris Jackson. Celebrytka udzieliła wywiadu Naomi Campbell, w którym opowiedziała o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo. Paris stwierdziła, że ani ona, ani Prince, ani najmłodszy Blanket nie byli rozpieszczani.

Dorastaliśmy w poczuciu, że musimy zarabiać na rzeczy. Jeśli chcieliśmy pięć zabawek ze sklepu z zabawkami, musieliśmy przeczytać pięć książek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 𝚙𝚔 (@parisjackson)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Blanket Jackson (@blanketjackson7)

Córka Michaela Jacksona zabrała głos

Michael Jackson bardzo dbał o edukację swoich dzieci. Wiedział jak ważne dla rozwoju jego pociech jest nie tylko odrabianie lekcji szkolnych, ale także podróżowanie i poznawanie odmiennych kultur.

Widzieliśmy wszystko. Widzieliśmy kraje Trzeciego Świata. Widzieliśmy każdą część spektrum.

Ojciec zabezpieczył wszystkie swoje dzieci finansowo, ale każde z nich wykazuje się dużą pracowitością i samodzielnie dba o swoją przyszłość. Prince z wyróżnieniem ukończył prestiżowe studia w dziedzinie biznesu na Loyola Marymount University w Los Angeles. Z kolei, Paris postawiła na karierę artystyczną. Próbuje swoich sił w muzyce i modelingu. Blanket, który ma w tej chwili 19 lat kończy właśnie szkołę średnią. Paris Jackson mówiła w rozmowie:

Dbał o to, żebyśmy byli kulturalni, pilnował, żebyśmy byli wykształceni, nie tylko pokazywał nam blichtr i glam, jak przeskakiwanie z jednego pięciogwiazdkowego hotelu do drugiego.

córka Michaela Jacksona zabrała głos 2
Facebook

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Prince Jackson (@princejackson)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Blanket Jackson (@blanketjackson7)

Fotografie: Facebook, Instagram, Kard z filmu 'Michael Jackson: W poszukiwaniu szczęścia' , www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij