×

Syn Zenka Martyniuka pokazał zdjęcie śpiącej córeczki. Dziewczynka ma wyjątkowe imię

Daniel M. zyskał popularność zupełnie w inny sposób niż jego ojciec, Zenek Martyniuk. Przez swoje konflikty z prawem, związane z narkotykami i przemocą domową, stał się „gwiazdą” mediów społecznościowych.

Młody aferzysta

O historii Daniela i jego żony Eweliny słyszało już wielu. Mężczyzna najpierw nie chciał wpuścić do domu ciężarnej żony, później publicznie ją wyzywał i twierdził, że „złapała go na dziecko”. Później Internet obiegły plotki, że 29-latek znalazł sobie inną towarzyszkę życia.

Skrucha i przeprosiny

W końcu syn króla disco polo, dogadał się z żoną.

Jak mówił:

Ja częściowo przepraszam Ewelinę, a wy nie macie pojęcia tak naprawdę, jaka jest prawda. Ewelina mi pewnych rzeczy nie wytłumaczyła

Narodziny córki i wewnętrzna przemiana

12 lutego 2019 roku przyszła na świat córeczka Daniela M. Czy maleńka Noemi wpłynęła pozytywnie na młodego ojca? Nie wiadomo.

Jednak wyraźnie widać, że Daniel interesuje się żoną i ich dzieciątkiem. Regularnie publikuje filmiki na Instagramie, na których widać zarówno Ewelinę, jak i córkę.

Kolejne zdjęcie

Dzisiaj znowu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Noemi. Dziewczynka w różowym ubranku śpi grzecznie pod kocykiem, a świeżo upieczony tata trzyma ją za maleńką rączkę.

Mamy nadzieję, że relacje między małżonkami naprawdę uległy poprawie

Może Cię zainteresować

zamknij