×

Co się dzieje z Siergiejem Szojgu? „Jest na oddziale intensywnej terapii”

Co się dzieje z Siergiejem Szojgu? Plotki na temat stanu zdrowia rosyjskiego ministra obrony nie milkną. Izrealski biznesmen twierdzi, że Szojgu przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii.

Tajemnicze zniknięcie ministra obrony

W pierwszych dniach rosyjskiej inwazji na Ukrainę Siergiej Szojgu często pojawiał się w mediach. Chętnie udzielał wywiadów, pokazywał się w telewizji. Ale nie trwało to długo. 11 marca rosyjski minister obrony przepadł bez wieści. Fakt, że po wielu dniach codziennych wystąpień Szojgu nagle przestał pokazywać się publicznie, wywołał falę domysłów. Pojawiły się informacje, że minister obrony poważnie podupadł na zdrowiu. Konkretnie miało chodzić o chorobę serca.

Co się dzieje z Siergiejem Szojgu?

Biznesmen Leonid Nevzlin powołuje się na swoje „źródła w Moskwie” i twierdzi, że Szojgu przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii.

Szojgu wypadł z gry

– stwierdził biznesmen, dodając, że Szojgu może zostać niepełnosprawny, o ile w ogóle przeżyje.

(…) nagle dostał rozległego zawału serca i przebywa na oddziale intensywnej terapii. Plotka głosi, że atak serca mógł dojść nie z przyczyn naturalnych.

– przekazał Nevzlin w mediach społecznościowych.

Ta plotka prawdopodobnie pojawiła się dlatego, że ministra obrony wskazywano jako jedną z osób, które chcą odsunąć od władzy Władimira Putina.

Warto zaznaczyć, że te doniesienia nie zostały dotychczas potwierdzone. W 2003 roku Nevzlin musiał uciekać z Rosji przez Putina. Po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji w Ukrainie Nevzlin zrzekł się rosyjskiego obywatelstwa.

Cały post dodany przez biznesmena można przeczytać tutaj:

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij